Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig kb. egy hétig tartott a...

Eddig kb. egy hétig tartott a vérzésem, az utóbbi két alkalommal azonban már csak 4-5 napig, és kevésbé intenzív. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan pontosan jött meg, ahogy szokott, és az összes pms-tünetet is érzékeltem, amiket már megszoktam. Okozhatja a változást lelki törés vagy stressz? Mindkettőből kijutott az utóbbi időben...
2010. nov. 19. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Okozhatja lelki probléma is, de azt is tudnod kell, hogy ahogyan mi magunk változunk az évek előrehaladtával, úgy változik folyamatosan a menstruációnk is. Lehet, hogy most egy ideig ilyenek lesznek a menzeszeid, aztán megint valami "új" következik. Nekem is volt, amikor jónéhány évig rettenetes pms-em volt, amit erős-közepes vérzés követett, 6-7 napig. Amikor fog.gátlót szedtem, semmilyen tünetem nem volt. Mostanában csak előző nap egy erős fejfájás jelzi, hogy itt az idő, és kimondottan erős, viszont csak 5-6 napos vérzéseim vannak. Ez van :)
2010. nov. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... mikor elkezdtem menstruálni, semmilyen fájdalmam és tünetem nem volt évekig, aztán lassan elkezdtek megjelenni és állandósulni... ez is változás volt. Akkor nem eszem magam rajta, ilyen és kész. Köszönöm! :)
2010. nov. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!