Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 évesen minden menzeszemnél...

15 évesen minden menzeszemnél úgy érzem hogy egy lehetséges gyerek "folyik ki belőlem". Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Természetesen még nem akarok gyereket,de mégis...nézem és arra gondolok hogy ebből egy csodás kisbaba lehetett volna...és szomorú vagyok hogy veszni hagytam.Beteg vagyok?vagy csak túl erős az anyai ösztönöm?(lehet h rossz helyre írtam)de ááá...mintha megöltem volna Valakit!
2010. nov. 21. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

te nagyon kis dili vagy..:)

15 évesen biztos ez lehet a válasz az anyai ösztön

koncentrálj a tanulásra ráérsz még a babára !

8 hós kislány anyukája.

2010. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Beteg vagy. Ez gáz.
2010. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Lehet azért is mert mostanában sok mindenkit elvesztettem?Két dédpapám,az apukám,a nagynéném elvetélt...Bár lehet h ez hülyeség...
2010. nov. 21. 15:57
 4/17 anonim válasza:
82%
keress fel egy lélekgyógyászt, mert ez így nem normális
2010. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg, csak sokat gondolkozol. Es igen, lehet koze ahhoz, hogy sok rokonod meghalt - reszvetem!


Inkabb tereld el a gondolataidat! Amugy nekem is jutott eszembe ilyen az evek soran, nem is egyszer, de nem allandoan ez jart az eszemben, tehat nem beteges szinten, csak hebe-hoba eszembejutott. Majd idovel jobb lesz es kevesebbet fogsz ilyesmire gondolni. Legkesobb kb. 10 ev mulva mikor lesz sajat gyereket, utana egy jo ideig eszedbe se fog jutni ilyesmi.

2010. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
gyereket= gyereked*
2010. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Én is így gondoltam egy ideig, de aztán rájöttem, hogy nincs igazam. A petesejt a tested része, nem egy másik ember. A DNS-ednek csak e fele van benne, nem is lenne elég egy emberhez. De amint spermával találkozik és megtermékenyül az már egy másik ember, a ti gyereketek. Pedig még csak egy sejt :)

Gondolj arra is, hogy ami kifolyik az a méhnyálkahártya. A tested vendéget vár minden hónapban, előkészíti a pihe-puha babafészket. Ha nem érkezik senki akkor kidobja és következő hónapban friss hely vár valakit.

A vérzés annak a jele, hogy a tested kész táplálni egy gyereket 9 hónapon át.

2010. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Egyetertek az utolsoval. O adta a legjobb valaszt, en is valami hasonlot szerettem volna. Aki meg lebetegez, az nem latja at pontosan, hogy mirol is irtal. NE foglalkozz az ilyennel. :)
2010. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem határozottan nem vagy normális, ez a véleményem. Majd a pasid kispriccelő spermafoltjai felett is gyászolni fogsz, hogy a sok szegény életke?

A hideg kiráz...

2010. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
42%
szerintem egyszerűen csak beteg vagy. Ez nem meglepő a mai világban
2010. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!