Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom hogy ez egy kicsit...

Tudom hogy ez egy kicsit hülye kérdés lesz. Hogyha egy serdülő kori gyerek be üti az egyik mellét akkor lehet az hogy az már nem is nő meg? De a másik melle viszont tovább nő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen nincs (hacsak nem olyan mértékű roncsoló sérülésről van szó, ami miatt el kell távolítani az emlőt vagy egy részét).
2011. aug. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan viszont van, hogy nem egyszerre nőnek a mellek. Így van, hogy egy ideig mondjuk az egyik nagyobb.
2011. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és olyan létezik hogy egy serdülő lánynál a 2 melle közt több centémeter el térés van?
2011. aug. 12. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul.
2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 12 éves vagyok és nekem 2 cm eltérés van a 2 mellem közt.ez baj?
2011. aug. 12. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem baj. Nem egyszerre nőnek a mellek, sőt, igazából szinte egyik nőnek sem teljesen egyformák.


Most még fejlődésben vagy, ne aggódj ezen. Akkor menj orvoshoz, ha 18 éves korod után is nagyon nagy az eltérés.

2011. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon nagyon kicsi a valószínűsége. Sok lánynak különbözik a két melle.
2011. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!