Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menses alatt nagyon görcsölök,...

Menses alatt nagyon görcsölök, kataflant szoktam szedni havi max 4db. Kipróbáltam algoflex-m-et, no-spa-t nem tudtam dolgozni. Állítólag a kataflan nagyon árt a vesének. Ki mit tud, róla és mit ajánl helyette? Csak értelmes okos válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A cataflam Fájdalom és gyulladás csökkentő.

Én évek óta szedem, mert csak ettől múlik el a fejfájásom, és ha fáj a torkom, be van gyulladva nem vehetek be mást, mert gy.allargiám van.

Nekem ezt az orvos még nem mondta, én nem hallottam erről.

(remélem értelmes, és okos a válaszom :D )

2010. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én 16 vagyok..én is mindig nagyon görcsölök..és kataflamot szedek mindig..az anyukám nővér...ő szokta adni...nem mondta, hogy ártalmas lenne...amúgy én még szoktam melegíteni sót a hasamra..zokniba...vagy akármit..csak meleg legyen

nekem sokat segít:)

2010. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meristin tabletta esetleg. Gyógyszer nélkül, ha melegentartod állítólag múlik a fájdalom, de a vérzés mennyisége nőhet. Én próbáltam fájdalomcsillapító kúpot is, az is csökkentette valamennyire.

23/L

2010. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznossak voltak.A meristin a leggyengébb görcsoldó szerintem, de nagyon irigylem azt akinek használ.
2010. nov. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!