Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már dolgotok Skinoren...

Volt már dolgotok Skinoren nevű krémmel? Várom a válaszokat. Már minden lehetséges terméket kipróbáltam, de eddig még egyik sem segitett. Sajnos.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sokáig használtam és teljesen helyrejött az arcom, tele volt patival, csak sajna ha abbahagyod nem biztos, hogy sokáig olyan is marad. Kizárólag este használd, mert ha jól tudom fényérzékeny. Vagy ajánlom még az Akneroxidot, Isotrexint, Duacot és a Differint. Ha pattanásos és mitesszeres vagy, akkor szerintem a Skinorennél jobb lenne a Differin. A Duac meg azért jobb a Skinorennél, mert antibiotikum tartalmú. Én most 3 hónapig Differineztem, egy ragyám sincs, csak sajna régről hegek maradtak, amire most Duacot kaptam(ezt már régebben is használtam). Sok sikert! Türelem!:)
2009. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat segitettél:PPP
2009. ápr. 21. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!