Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő az 1. szuritól az...

Mennyi idő az 1. szuritól az 1. beültetésig a debreceni lombik program? Kihez érdemes menni? Árak? Egyéb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 11:57
 1/2 anonim válasza:
két beültetésem volt debrecenben. a mensi 2.napján vérvétel, majd kb. 12-15 nap kezelés. a 13 napon volt a második beültetésem. nekem 130000ft körül volt. nagyon rendesek, de nekem kevés volt. kétszer érleltek meg 1 db petesejtet drága pénzen...A harmadik beültetésem győrben volt, a doki kiakadt, ugyanis már a 2. napon látható, hogy kb. mennyi sejt lesz érlelhető. Itt a legprofibb orvos dolgozik az országban, még a debreceni szülészetről is hozzá járnak kezelésre a dokik feleségeikkel. viszont itt az ápolónők elég furik, de ez legyen a legkevesebb. a kezelés teljesen más gyógyszerekkel is zajlik és sokkal drágább. ha az utazásokat is beleszámoljuk, amiben egy csomó vonatozás is benne van, kb 300000ft. de ha sikerül még 2 hónapig jó pár tízezer (40000). nekem itt ikrek lettek volna, se sajnos az elsőt 7 hetesen, a másodikat 14 hetesen elvesztettem. szép kis karácsony...Debrecenben megpróbálhatod, van aki győrből jött vissza és sikerült neki. sajnos a természet dönti el a sikert. nekem kevés petesejtem van, debiben azt mondták nincs mit tenni, győrben: van rá gyógyszer. ott 5 petesejtet érleltek meg. szerintem óriási a különbség. győrben szakmailag sokkal felkészűltebbek.
2010. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ! Egyenlőre nem akarok Debrecentől messzebbre menni...nekem igazán nem mondtak nagyon negatívumot a PCOs-n (pajzsmirigy, IR, elzáródott bal p.vezeték) kívül. Bár ez is elég sok, de nem kizáró ok. Sőt még erre is azt mondták várjak....csináltassak laparoszkópiát, és csak ha azután sem jön össze, akkor kezdjek lombikba...már féléve kezelnek pajzsras és IR-re.

Még reménykedek a természetes módban... :)

2010. dec. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!