Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki használ Shewee-t?...

Valaki használ Shewee-t? Áruljátok el, hogy kell használni és jó-e?

Figyelt kérdés
A shewee az a nők állva pisiléséhez szükséges angol találmány. Ami nem is olyan drága mert csak 2500 ft körül van + kiszállítás. Számomra megérné mert a gombás fertőzésre hajlamos vagyok és ezzel szeretném elkerülni. Ja és még valami, hogy nagy a doboza? Úgy értem a zsebben is elfér? Köszönöm előre is!
2010. nov. 22. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudok a kérdésedre válaszolni, de mi van, ha kakilni kell?
2010. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan nincs mert azt itthon elintézem :D Csak a pisilés okoz gondot mert borzalmasan koszosak az iskolai vécék. Eddig fertőtleníteni próbáltam a vécék peremét és még úgyse ráülni, de az olyan hosszadalmas munka, hogy addigra becsengetnek :(
2010. nov. 22. 18:26
 3/11 anonim válasza:

Szia! Én Angliából hoztam haza, nagyon higénikus és egyszerű módszer, a 16 éves lányom is használja az általad leírt okok miatt. Szerintem nagyon megér ennyi pénz, főleg, hogy gombás fertőzésre hajlamos vagy.

Zsebben elfér, de egy csöppet nevetségesen néz ki vele az ember lánya. :)

2010. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És pisilés után kimosod vagy mi? Az se valami higénikus meg jó illatú szerintem... :S
2010. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj köszi szépen örülök :) Hát ki kéne mosni, de ha épp nincs rá idő vagy valami egyéb gond miatt nem lehet akkor baj ha nem mosom ki egyből (pl. ha használat után berakom a tokjába és otthon mosom ki meg fertőtlenítem úgyis jó?)? Ja és még valami ilyet lehet kapni valamelyik boltban? Akkor megúsznám a kiszállítás költségét.
2010. nov. 22. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

felesleges pénzkidobás

ha pisilni kell nem ülsz rá az ülőkére és támasztod magad a két kezeddel

az ingyen van :D

2010. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen ez eddig is így volt meg gondolom rengeten csinálják még így de manapság nem lehet tudni. Fő a higiénia nekem :) És a sulimba láttam durvát pl amikor letöröltem a vécé ülőkét fekete lett a zsepi hú mondom :O
2010. nov. 22. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki gombásodásra hajlamos (én is ilyen vagyok) nem csak akkor gombásodhat be ha ráül a wc ülőkére, elég ha felborul a hüvelyflóra-egyensúly (pl antibiotikumos kezelés), vagy legyengül az immunrendszer. A candidagomba normál esetben is benne van az ember szervezetében, a baj akkor jön ha a baktériumok, amik kordában tartják ezt a gombát (ami nélkül mellesleg nem tudnánk normálisan emészteni) legyengülnek, elpusztulnak, és a gomba túlzottan elszaporodik.

A wcre meg elég ha nem ülsz rá, csak föléguggolsz.

2010. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

KEdves KÉrdező!


Remélem tudsz nekem infókkal szolgálni. Most láttam meg ezt az eszközt és én is ki akarom prbálni. MEgvetted végül? Mindenre kíváncsi vagyok :)

2011. ápr. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nohémike válasza:
Én Go Girl-t használok lányok, ami olyan mint a Shewee. Tessék rákeresni hogy hogy néz ki. Nagyon praktikus, nem nyiklik-nyaklik használat közben, nagy előnye, hogy össze lehet hajtani kicsire. Szappanos vízzel el kell mosni használat után. Én az eredeti tokjába nem tudtam visszatenni, de 100-as boltban lehet kapni glicerines kézkrémet, ennek a doboza nem látszik át, a táskában praktikusan elhelyezhető, senkinek nem tűnik fel hogy azzal mész wc-re. Gyönyörűen bele lehet hajtani a GoGirl-t. Az eredeti doboza sem látszott át, hengeres, kb 3 cm széles és 8cm hosszú tok. Tolltartóban is elfér. Sajnos elég drága, de nagyon megtérül. Munkahely, iskola, fesztivál, kirándulás, többet hozzá se kell érned a mocskos wc-hez.
2015. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!