Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már többedjére botlok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többedjére botlok olyan fiúba, aki nem hajlandó gumit használni első alkalommal. Áruljátok el, bennem van a hiba, vagy ez annyira alap, hogy egy csaj csak úgy (pár nélkül is) gyógyszert szed?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet kivárni, hogy a kapcsolat komolyabbra forduljon,és majd elkezd később szedni a csaj gyógyszert? Ti ennyire nem féltek a nemi betegségektől? Vagy ennyire biztosak vagytok abban, hogy a megszakított közösülésből nem lehet gyerek?
2008. dec. 23. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kedves fiúk többsége tisztelet a kivételnek h*lye kretén és nem foglalkoznak a lányokkal. f/16

és szerintem szarják le magasról a nemi betegségeket._

A pasik lehet nem is várják hogy komolyra forduljon. lehet csak arra kell a csaj hogy élvezzen gumi nélkül egy jó sexet és kész :S

2008. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csak egy példát mondok! van egy haverom akinek van felesége (igaz már nincsenek olyan jó viszonyban és válni szeretnének)

Lefeküdt egy muzulmán csajjal, és a haver nem akar gumit használni! a csaj terhes lett... és nagy szarban van mert ha a családja megtudja hogy terhes, Agyon fogják ütni! és most mehet abortuszra!


mi lett volna ha még valami nemi betegséget is elkap??? sosem lehet tudni hogy kivel állsz szóba! és én a te helyedben nem csak az elsö alkalomkor használnék gumit hanem a többinél is, addig amig biztos nem vagyok benne hogy a pasinak nincs semmi betegsége

2008. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De itt nemcsak a csajról van szó, hanem arról, hogy a drága fiúkák is bármit elkaphatnak egy éjszaka alatt egy csajtól. Senkire nincs ráírva, hogy AIDS-es vagy szifiliszes. Komolyan mondom, úgy érzem magam a modern Durex óvszerek világában, mintha a 13.században élnénk.
2008. dec. 23. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Nekünk, kedves fiúknak igen nagy többségét vagy olyan mód zavarja, hogy képtelenek vagyunk élvezni a szexet, vagy allergiásak vagyunk rá.
2008. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez azért van, mert a legtöbb társunk nem gondolkozik. Én egyébként se kérnék soha senkit gyógyszer használatára, nemhogy első alkalommal.
2008. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez melléduma. Én is tudtam várni pár hónapot, amíg a barátnőm úgy döntött, hogy gyógyszert szed. Ha a pasi komolyan gondolja a dolgot, képes ekkora "áldozatra". (áldozat? ugyanmár...)
2008. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert felelőtlenek, és úgy gondolják szerintem, hogy ők úgysem kapnak el semmit. Az meg más dolog, ha valaki allergiás rá.

De az én barátom is (bár első alkalommal meglepődött, hogy nem szedek gyógyszert) minden "gumi-utálata" ellenére kibírta, mert szeret és megtett ennyit értem. Aztán amikor elkezdtem gyógyszert szedni, és szenvedtem a mellékhatásoktól, akkor is mondta, hogy hagyjam abba, ha akarom.

2008. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Miért:Nekem azt mondta a aférjem erre(mivel nálunk is fordul elö hasonló dolog)az mondta ÖT UGYAN NEM ÉRDEKLI MI LESZ A CSAJJAL HA TERHES LESZ AZ AZ Ö HIBÁJA,ABSZOLULT NEM ÉRDEKELTE RÁDÁSULT A CSAJNAK VOLT EGY MÁSIK FASZIJA IS
2008. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az öt pasiból akivel dolgom volt, egynek az óvszertől egészségügyi problémái lettek (allergia, még jó hogy nekem is...), előtte kettővel azért nem derült ki hogy én sem bírom a latexet, mert amint felkerült az óvszer, szükségtelenné vált a használata... A negyedik szerencséset meg sehogy sem tudtam kielégíteni míg óvszer volt rajta... Marad a gyógyszer, a bizalom és a teszt kapcsolat elején és egy hónap után (addig pedig no szex)...


Mindemellett azt gondolom, hogy a pasik utálják az óvszert, mert elvesz az érzésből, mert nem érzik biztonságosnak, elszakadhat, lecsúszhat, akármi, ezen kívül sokan felelőtlenek is, igen.

2008. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a szex nem betegség hogy védekezni kelljen ellene.

poposex. alkalminál popsex jól fertőtlenített nemi szervekkel.

2016. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!