Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LETROX 50 mg gyógyszert...

LETROX 50 mg gyógyszert szedtetek már? Ezt írta fel az orvos az életem végéig! Milyen tapasztalatok van erről? Vélemények?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy alulműködésem volt és egy göb alakult ki, ami miatt meg kellett műteni 8 évvel ezelőtt. Nemrégiben elmentem endokrinológushoz, és a Letroxot írta fel életem végéig. A véreredményem a normál TSH-t mutatja, kicsit alsó határon de a tüneteim alapján felírta az orvos a gyógyszert.

Félek bármit is beszedni, ezért gondoltam hogy itt megkérdezem ki mit tud, illetve milyen a tapasztalata a hasonló problémákkal küzdő nőknek. Előre is köszönöm a válaszaitokat!

33/L


2010. nov. 23. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukámnak pajzsmirigy túlműködése volt,megműtötték,felírták neki a Letroxot.Van amikor szedi,van amikor nem.Leletei jók...
2010. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedjed nyugodtan,semmi bajod nem lesz,sőt ha nem szeded akkor lehet probléma.Engem 2 hónapja mütöttek másodjára pajzsmiriggyel,nekem l-thyroxint kell szednem mig élek.Megkérdezhetem milyen tüneteid vannak?
2010. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én PCO-szindromára kaptam ezt és nagyon jó, főleg olcsó, nem lesz semmi bajod tőle, ez még nem az az erős-tipikusan pajzsmirigy hormon.
2010. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem. Semmi bajom nincsen tőle (a tájékoztató szerint sincs mellékhatása). Gyakorlatilag csak azt a hormont tartalmazza, amit a szervezeted túl kicsi mennyiségben termel.
2010. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Kicsit megnyugodtam a válaszotokat olvasva! Én is így értettem, hogy ez még nem egy nagyon komoly pajzsmirigy gyógyszer, de biztos akartam lenni.


Tüneteim: rossz közérzet, fáradékonyság, hízékonyság- kövér vagyok voltak. Kicsit mintha jobb lenne most hogy elkezdtem a tablettát. Élénkebb vagyok valahogy. 1 hét után kell emelnem a dózist belőle 1 szem/napra.

2010. nov. 23. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!