Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges mellrákom van?

Lehetséges mellrákom van?

Figyelt kérdés
A mellem több ránc van mint amennyi szokott.. és ahogy tapogatom érzek benne csomókat. Orvoshoz viszont félek elmenni.. ráadásul fiatal is vagyok 14éves.:S Ilyen fiatalon is lehet mellrákom? (nagyim mellrákos volt..)
2010. nov. 27. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig a mellrák gyógyításának feltétele a korai felismerés... de kétlem, h az lenne a bajod... szólj anyudnak.
2010. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
milyen csomókat érzel benne? lehet, hogy a tejmirigyeket. mindenesetre nekem 14 évesen cysztám volt, és mivel az én mamám, és a nagynéném is mellrákos volt, én onkológiára mentem. tényleg szólj anyudnak, hogy vigyen el megnézettetni, mert itt mi csak találgatni tudunk.
2010. nov. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
"A mellem több ránc van mint amennyi szokott.." 14 évesen? bocs de én már itt leragadtam
2010. nov. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak száraz a bőröd. De azért, hogy megnyugodj, menj orvoshoz.
2010. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 27. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Orvoshoz viszont félek elmenni."

És mitől félsz?

Kicsit megfogdossa, max elküld UH-ra vagy ilyesmi.

Az idejében felismert mellrák teljes mértékben gyógyítható. Ha vki még vár vele pár évet, utána cseszheti, már bocsánat.


De egyébként nem gondolnám, hogy 14 évesen mellrákod van. Valószínűleg csak nő a melled, azért érzed a csomókat. De nekem pl menzesz előtt is teljesen becsomósodik.


De mivel jobb a békesség, menj el orvoshoz.

2010. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!