Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak a rendszertelen menstruác...

Csak a rendszertelen menstruáció vagy a szűzhártya átszakadása?

Figyelt kérdés

Miután megjött 2.-szor és el is múlt ( a fehérfolyás is visszatért ) elmentem lovagolni. A nagy vágtatásban éreztem hogy folyik valami. Véres volt a bugyim. Másnap már csak barna és utána meg semmi. Most akkor ez csak a menstruáció vagy átszakadt a szűzhártyám?

És mivel utána barna volt a vér, nem hiszem, hogy a szűzhártyám volt. Vagy lehet, hogy mégis?


2010. nov. 27. 14:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ez nem sokkal a menstruációm befejeztével volt, tehát nem lehetett az újabb mensi.
2010. nov. 27. 14:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerntme még nem állt be, és össze-vissza jön meg. nekem is így volt, menj el nőgyógyászhoz, de nekem azt mondta, hogy eleinte ez a kimarad-megjön állapot természetes. De lehet hogy attól is véreztél egy kicsit, de az nem tart annyi ideig.
2010. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

értem.

Nőgyógyászhoz nem megyek.

Azóta rendben van.

2010. nov. 27. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem mész nőgyógyászhoz? Inkább a gyakorkérdések.hu szakszerű válaszaira adsz? Lehet, hogy éppen most alakul ki egy fertőzés, amit egy nőgyógyász még észre is venne.
2010. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És szerinted az, hogy visszatért a fehérfolyás, az normális? Jó, ne menj nőgyógyászhoz. Majd ha meddő leszel, akkor járhat a szád.
2010. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

biztos nem a szűzhártyád volt,az nem is vérzik ennyire.

és szerintem is menned kéne nőgyógyászhoz.előbb utóbb úgyis menned kell majd minek halogatod.

2010. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a szűzhártyád szakad át, akkor nem sokáig tart a vérzés. Meddig tartott?
2010. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha fehér folyásod van az hüvelygombára utalhat

menj nőgyógyászhoz az egészség az első

2010. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fehér folyása mindenkinek van. ( legalábbis az összes ismerősömnek )Ez nem jelent rosszat. Olvastam róla.


És egyébként azóta semmi bajom ( már ez egy fél éve volt )


Ha az lenne a problémám, akkor úgy fogalmaztam volna meg a kérdést.

2010. nov. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!