Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Engem mélységesen felháborít!

Figyelt kérdés

Húgommal kapunk méhnyakrák elleni oltást. 3oltásról van szó, tehát kettőnknek 6.

Nemrég igényeltük meg, mert így akciósan "CSAK" tizenvalahány ezer ft, pontosan nem tudom.


Na most mi van azokkal, akik nem tudnak ennyit rá szánni? Az "dögöljön meg?" Azért gondolom ők is meg szeretnék magukat védeni! Az odáig oké, hogy a TB sem bír el mindent, na de azért mégis.. szerintem egy reálisabb árat is meg lehetett volna szabni.

Engem borzalmasan felháborít, és egy hete ezen kattog az agyam, ezért is írtam le, hogy mi a véleményetek:(:( Szívem szerint, ha tehetném be adatnám minden nőnek:(


22L


2010. nov. 27. 21:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Kár háborogni rajta, usa-ban meg sok más helyen ha nincs megfelelő biztosításod az életmentő műtétet se kapod meg.
2010. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
szép...:S
2010. nov. 27. 21:52
 3/37 anonim ***** válasza:
szemétség, sztem. nekem 3 gyerekem van, 2 lány és nem engedhetem meg magunknak ezt a "luxust", holott beadatnám nekik, ha nem kerülne ennyibe! és sokan jöhetnek azzal, hogy nem érnek ennyit a gyerekeim, ez nem igaz. nem is értem, miért az kerül annyiba, ami fontos lenne, és baromságokra meg van pénz mindig...pl. gyermekbénulás szinte alig van már, de méhnyakrák annál több, sajnos...:/
2010. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Szerintem is drága. Bár nekem szüleim fizették, de komolyan lelkiismeret furdalásom volt, hogy 60ezer elmegy erre és ki tudja, hogy tényleg beválik e. 17/L
2010. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
34%
oké ,és mivan azokkal akik ,3000 évvel előbb születtek...
2010. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Ne akadj ki. Van aki szerint pénzkidobás ugyanis attól h belövik nektek a 3 szériát még nem lesztek védettek hanem kevesebbb az esélye h bajotok legyen.

18/F

2010. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Én megkaptam anno az oltást..nemis tudom..olyan 2-3 éve,mert akkor az annyi időseknek ingyenes volt.De teljes áron(kb. 90ezer Ft-ért)sajnos vagy nem sajnos nem tudtuk volna beadatni...Meg aztán ki tudja hogy tényleg hatásos-e...

14/L

(bocs az OFF-ért,de unatkozok..és ilyenkor irogatok)

2010. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

hatásosnak hatásos szerintem, ez életed végéig védeni fog!

Egyik válaszolóra reagálva: igen ez nem azon múlik, hogy szereted-e a gyermekeidet, mert biztos hogy a mindeneid. Sajnos van akinek minden fillért be kell osztani. És igen, minden sz@rra van pénz, de a fontos dolgokat használják fel arra, hogy a bőrt is le húzzák az emberről. Azért ez a betegség nem játék!


Engem sem tölt el jó érzéssel, hogy meg kapom, mert más meg meg őrül a bánattól, hogy nem tudja beadatni a gyermekeinek!!!:( Szemétség!


Ráadásul én ilyen típus vagyok, tudom, hogy nem tehetek ellene semmit, de hogy túl tenni sem fogom rajta magam egyhamar az biztos!

2010. nov. 27. 22:01
 9/37 anonim ***** válasza:
34%

őőőő, valahogyan én nem tudok azon felháborodni, hogy nem szúrnak 3 adagot a méhembe. zokon veszem, ha tűkkel közelednek a méhemhez, nehogy még önként megkapjam. különben meg nem kísérletezek, belém ne adagoljanak ingyért se semmit. majd meglátjuk olyan 30 év múlva, tényleg jó-e a rák ellen ez a szer. igaz, akkor se fogom beadatni :S

22/L

2010. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
hát én már olyanról is hallottam, hogy valakinek beadták rá egy nappal úgy ébredt föl hogy nem mozog se keze se lába, és teljesen lebénult, ugyhogy így adassátok be!
2010. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!