Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá? Ez mást is...

Mit szóltok hozzá? Ez mást is felháborít vagy csak engem? Mit vártok el egy ügyelettől?

Figyelt kérdés
szombat reggel bementünk az ügyeletre mert nagyon fájt a mellkasom nem kaptam levegőt stb.. két pici gyermekkel.na a doktor nő a legundorítóbb modorával meg kérdezte mi a fa..szért is jöttem be ide elmeséltem a mellkasomhoz hozzá sem nyúlt csak a hátamat hallgatta meg egyszer az is túlzás volt közben oda szólt a nővérnek ,hogy közben nyomtasson mert ő már menne haza.annyit mondott,hogy gyulladt meg zörejeket hall, én meg ott fuldokoltam egy kis c vitaminnal haza küldött. de a börtönben a rabokkal nem beszélnek így ahogy ő beszélt velem.én megértem,hogy fáradt meg nem fizetik meg de akkor is.én is dolgoztam 10 órákat engem sem fizettek meg még sem volta ilyen tirpák az ilyen mért megy el orvosnak.ne menjen emberek közé.annyira dühít az eset ,hogy legszívesebben feljelenteném.mit tennétek?ja amúgy az ilyen orvosok miatt van annyi halál esett.
2010. máj. 10. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
betegjogi képviselőnél tehetsz panaszt
2010. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
biztos hogy panaszt tennék ellene
2010. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ismerős, tenyérbemászó stílusa van némelyiknek

engem az ügyeletes mikor bementem, hogy fáj a szívem, zsibbad a karom, ugyanúgy félvállról vett, kb. mintha szimulálnék és tovább küldött egy másik kórházba, kint -10 fok, kocsival alig találtunk oda, nem ha még gyalog lettem volna, mindez vasárnap késő este. Ha ez most az idős anyukámmal történik, tuti, hogy valahol félúton éri az infarktus.

2010. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért nem a sürgősségire mentek???
2010. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Miért nem a sürgősségire mentek???"

A sürgősségi sem olyan jó. Én 4 óra várakozás után jutottam orvoshoz a sürgősségin, az is arab volt, és alig beszélt magyarul, így alig értette, hogy mi a problémám. Utána plusz 1-1 órákat kellett várni a röntgenre, és az ultrahangra, mert az orvosok "karácsonyoztak", mindezt december 18.-án. De volt egy olyan nő, aki 6 órát várt, hogy orvoshoz jusson a sürgősségin.... Mindezt Pesten...

2010. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szomorú, és nem fogható a hosszú ledolgozott órákra, ill a kevés fizetésre. aki orvosnak megy, tudja jol, hogy mit vállal. azért meri megtenni, mert most öszintén: 100emberből hány mer visszaszolni neki? mellesleg a betegjogi képviseletnél se fognak különbül viselkedni. tanulság: probáljunk meg olyankor betegnek lenni, amikor a kevdenc aranyos házidokink szolgálatban van :D egyébb esetben sajnos kénytelenek vagyunk elviselni a tapló modort...
2010. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos van negatív tapasztalat. Én kihívtam az orvost rosszullét miatt, amikor csengetett, felkeltem ajtót nyitni, de elkezdtem hányni, az ajtót még kitártam és berohantam a wc-be. Erre szemrehányóan közölte, hogy ha hányok, nem tud megvizsgálni... A sürgősségiről pedig nagyon idős papámat éjszaka több óra várakozás után rosszulléttel, vérző daganattal pár vizsgálat után hazaküldték, mondván, az a baja hogy megöregedett, nem az ő dolguk ezzel foglalkozni. Nagyon szívesen leírnám, hol történt, de ez már nem változtatna semmin. Most erre mit mondhatnék még..??? Már attól felment most a pumpám, hogy leírtam. Nagyon, nagyon szomorú.
2010. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akarom védeni az orvosokat, de azért őket is meg lehet érteni.Nekem az anyósom ápoló az ügyeleten.Hát érdekeseket szokott mesélni.Nagyon sok olyan ember van aki minden hülyeséggel rohan az ügyeletre.Szerintem elég bosszantó lehet.Meg amikor ki hívják az ügyeletet mert piros a gyerek torka, vagy apuka bebaszott az fetreng az udvaron.Úgyhogy nem csak bennük van a hiba hanem a kedves páciensekben is.
2010. máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos, azért a kérdés és a válaszok nagy része nem ebbe a kategóriába tartozi, ahol is a beteg a hibás, nem,de?? Tegyünk különbséget, kérem szépen..
2010. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérem szépen !!!Senki nem mondta hogy aki ide írt az hazudik!!!Kérem szépen!!!Olvasd el mit írtam le!!!
2010. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!