Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ha gyógyszert...

Normális az ha gyógyszert szedtem, most 10 napja nem szedek, és folyamatosan folyásom van?

Figyelt kérdés

Nem olyan jellegű mint egy strandon összeszedett bacinál, nincs szaga és igazából nem is folyik, csak ugy egész nap érzem, hogy tiszta ragacsos a hüvelyem.

Mitől lehet ez?


2010. nov. 29. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg a gyógyszer miatt szárazabb volt a hüvelyed és ez a normális, ugyanígy jártam én is, a doki szerint semmi bajom nem volt....DE menj el nőgyógyászhoz és nézesd meg magad :)
2010. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

miféle gyógyszert szedtél?

mert ha antibiotikumot, az is lehetséges, hogy gombás fertőzésed van és amiatt van a folyás...

2010. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16.33-as ennyire hogy lehet vki buta?
2010. dec. 1. 06:34
 4/5 anonim válasza:
??...nem tudom kedves, talán idióta a nőgyógyászom, és nekem sem a kilónyi antibiotikumtól lett az, ami volt:)te már csak tudod, ugye?...
2010. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

van olyan gombás fertőzés is, aminek nincs szaga, csak egyszerűen érzed hogy nedves vagy stb stb...és lehet az antibiotikumtól is...

én buta, bocsánat, hogy próbálok segíteni

2010. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!