Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tart ez a kellemetlen...

Meddig tart ez a kellemetlen érzés a tampon "túlhordásától"? Ill. lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Péntek reggel 6kor tettem be, és mivel nagyo kivoltam, így már korán elaludtam, és csak másnap 9kor keltem fel, tehát több mint 24órát bent volt a tampon. Azóta enyhén fáj a hüvelybemenetem, és viszket. Vmivel kezljem? V majd elmúlik?
2009. jan. 18. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

biztos ami biztos,menj el orvoshoz!ő majd tudni fogja hogy kell-e vmivel kezelni és ha igen mivel.Ha te elkezded kezelni,lehet hogy mégnagyobb baj lesz.Ezt inkább bizd orvosra.

És egy tanács,északára a betét is jó(senki se látja,a pasid meg megérti)és akkor megelőzheted ezt:)

2009. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh hát nem alszok én együtt a pasimmal, meg ha együtt is aludnék betéteznék én, azzal nincs gond, hanem nagyon kivoltam már álva, mert alig volt időm aludni a héten, és pénteken volt időm, és ugy a h voltam lefeküdtem dután, és csak másnap 9kor keltem fel. Am bekentem neogranormonnal, hátha enyhíti egy kicsit. Am köszi h válaszoltál.
2009. jan. 18. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt szerintem attól viszket mert kiszáradt egy picit és max 2 nap és utána elmúlik. a viszketés tovább tart de sok sok viz én körömvirággal kentem de nem nagyon hazsnált:S
2009. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen nekem is száraz, szúr, és viszket mint állat.

Kentem canestennel is de az se segített. Meg vette intimzuhanyt, nah az meg olyan volt mintha leforráztak volna. Ma meg lefeküdtem barátommal, nah most aztán nagyon fáj.. Am azon gondolkoztam h lehet h nem a tampontol, mivel másnap fájt..tehát sztem visszajött a felfázásom..de ma megyek körzetihez beutalóért, és utána minden kiderül, meg sztem szerdán nőgyógyászhoz is.

2009. jan. 19. 11:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah azt kifelejtettem h tnap annyira fájt éjszaka h már könnybe volt a szemem..innen is gondolom h nem a tampontól van..
2009. jan. 19. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet akkor tényleg más bajod volt/van. jobulást!
2009. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, már szerencsére javultam sokat, kiderült h felfázás, hólyaghurut, és gomba. Már sokkal jobban vagyok, már a végén ülni se tudtam, de már egyáltalán nem fáj ha ülök:) Már csak enyhén kellemetlen ott..

És köszii h írtatok, puszii

2009. jan. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!