Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐS. Holnap emgyek az első...

SÜRGŐS. Holnap emgyek az első nőgyógyászati vizsgálatomra. Mire számítsak? Azért megyek mert 17,5 éves koromra még nem jött meg.

Figyelt kérdés
Azért megyek mert 17,5 éves koromra még nem jött meg.
2010. dec. 6. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! először is nem kell félni, nem fog fájni, csak kellemetlennek fogod érezni....másodszor, én mindigszoktam vinni egy hosszabb váltó pólót mert amikor monja hogy vetkőzzek le, elég kellemetlen egy száll semmibe végig menni a rendelőn...mindenképp mosakodj meg alulról (ezt nem rosszból mondom, csak halottam már olyat aki tiszta redvásan ment nődokihoz) végül de nem utolsó sorban, MINDENT mondj el őszintén az ovosnak, és ne szégyenlősködj elötte :) sok sikert. 16/L
2010. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közöld ha szűz vagy,és hogy most vagy itt előszőr.Hosszú felsőbe,vagy szoknyába menj,ha van külön öltöző akkor is nyugodtan bemehetsz a vizsgálóba alsóneműbe,szóval nem kell csupasz popsival bemenned.Általában kérdezget és megvizsgálhat alul.Előbb kézzel megnézi kívülről nemiszerved(szeméremajkak,csíkló) a és utána egy újjal beszokott nyúlni a hüvelybe,majd egy kacsa nevű eszközt(fém,kacsa csőrre emlékeztet ha szétnyitják,innen a név is)behelyezi és szétnyitja ezt az eszközt,hát ez elég hideg és kellemetlen érzés.De van hogy szűzeknél nem is helyezi be a kacsát,hanem simán pálcikával vesz mintát.Mert aki már nem szűz ott szétnyitja a kacsát és egy pálcikát helyez a nyilásba.Ha beíród a goggleba nőgyógyászati vizsgálat,videó,akkor megis találod ezt videon is,ott megtudod nézni.Utána ha mintát vett,akkor alul felöltözhetsz és utána van,hogy meg akarja nézni a melled is.De van,hogy meg sem vizsgál,hanem vérvételre küld,hogy ott kiderüljön minden rendben van és nem hormonális probléma áll fenn.Van egy két perverzd doki,szóval ha meztlenül akarna vizsgálgatni,ami igen fiatal tiniknél fordult elő,akkor nyisd ki a szád és mond hogy nem.Szűzeket 2 féleképp is vizsgálhat vagy hüvelyen keresztül,amit már leírtam és igen fiataloknál a fenekébe nyúl fel egy újjal és ott tapogatja ki a méh helyzetét.De kérheted hogy hüvelyen keresztül vizsgáljon,ha ezt akarná,meg ezt inkább kicsiknél csinálják.Nyugodtan kérdez arról,hogy mit is csinál,beszélgess a dokival vizsgálat előtt,merj kérdezni és kérni is.
2010. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előttem már szépen kirészletezve leírták, így én már nem is fűznék hozzá semmit. Más már ugyanis nem jut eszembe...ismételgetin nincs értelme egymást. :)

Nyugalom!

2010. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na? Túl vagy rajta? Ugye túl lehetett élni?
2010. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia köszi az érdeklődést túléltem pláne h le se kellett vetkőznöm:)
2010. dec. 7. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak vérvételre küldött vagy,hormon tabit írt fel?De jó,akkor fellélegezhetsz egy kicsit.Örülök neki,remélem talál megoldást a doki.
2010. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azaz:) köszi
2010. dec. 7. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!