Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálatom...

Első nőgyógyászati vizsgálatomra készülök! Megkérhetem e az orvost hogy még most ne vizsgáljon meg?

Figyelt kérdés
18/80 kg-oslány vagyok.Juliústól nem jött meg a vérzésem.(nem voltam még fiúval)Kezdek aggódni.Ezért közöltem anyámal hogy el szeretnék menni nőgyógyászhoz.Be is jelentett de most meg azt mondja hogy várjak egy kicsit.
2009. nov. 24. 18:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel ha mindent rendben talál akkor fel tud nekem valami gyógyszert írni??
2009. nov. 24. 18:59
 2/15 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést. nem akarsz elmenni az orvoshoz? vagy anyukád nem akarja?
2009. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát most éppen anyukám mondta azt hogy még kicsit várjak!
2009. nov. 24. 19:07
 4/15 A kérdező kommentje:
De ha végűl megvizsgálna és mindent rendben találna akkor fel fog nekem valami gyógyszert írni????????????????????
2009. nov. 24. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondod neki, hogy nem voltál még fiúval és hogy most vagy először nőgyógyásznál akkor nem fog felnyúlni. Elküld kivizsgálásra szerintem. Amire számíts: Hasi ultrahang (nem fáj egyáltalán, ugyan az mint amit a kismamáknak is csinálnak) vér vétel labor, vizelet vizsg. Ha így nem derül ki akkor lehet, hogy megnéznek hüvelyi UH-val az viszont fájdalmas. (vagyis nekem fájt, pedig 1x már voltam fiúval amikor nekem csinálták, véreztem is utána 2 napig:S) De szerintem el tudják dönteni hasi uh-val is hogy mi bajod van, meg ha a hormonnak van valami azt a vérkép kimutatja. Úgyhogy izgulj! Csak azért írtam le, hogy tudd mire számíts!
2009. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondta anyukád, hogy várjál??? Hát 4 hónapja nem menstruálsz! Könyörgöm menj orvoshoz!
2009. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. Úgy nem írhat fel gyógyszert ha azt sem tudja mi a bajod. Előbb labor, UH ilyesmi. Aztán majd elválik.
2009. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi! Azt akartam írni, hogy NE izgulj, nem azt, hogy izgulj, azt nem szabad ! :)
2009. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
SZóval ha megmondom neki hogy először vagyok vizsgálaton és megmondom neki hogy még ne vizsgáljon meg akkor megérti az orvos? És ettől függetlenűl elküld kivizsgálásra?
2009. nov. 24. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mindenképpen mond h még szűz vagy!!

Ettől függetlenül lehet h megfog vizsgálni ha mondjuk a hasi ultrahang nem mutatja ki h mi a baj...

2009. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!