Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha már szinte 3...

Az normális ha már szinte 3 hete folyamatosan menszeszelek? :O mostanába jött meg az első ugyhogy még nincs semenyire beálva de ez akkor sem normális? 14 éves vagyok . :S válaszokat lécci .

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

NEM!

Azonnal szólj anyukádnak és menjetek el orvoshoz!

2010. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem normális. Ezzel orvoshoz kell menni. Egyik ismerősömnek is ez volt... Spontán vetélésnek hitték, addig viszont az orvos nem "turkálhat benned" amíg szűz vagy. Felírtak neki fogamzásgátlót, az elállítja a vérzést.
2010. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
elsővel értek egyet. sürgősen orvos. barátnőmet az anyukája már akkor el vitte, mikor 9napja volt meg neki ugyanolyan erősséggel. nem, hogy 3 hét:S:S:S
2010. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez bizony komoly dolog! menj nőgyógyászhoz, de én magánt ajánlok, mert az állami nőgyógyász sz*rik rá, hogy te még szűz vagy... simán turkálni fog benned mert egyszerűen ez nem érdekli. állami helyen felejsd el az empátiát, megértést, jóindulatot.
2010. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg majdnem 5 hétig volt meg erősen :( és még anyám elküldött suliba is...természetesen egyik órán úgy átáztam hogy 10x10 centis folt lett a nadrágomon ...és egyáltalán nem túlzok rettenetesen átáztam, még a székem is olyan lett!:(
2010. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ja meg eszméletlenül görcsöltem, de nem a hasam hanem ott lent :S alvadt vér jött ki egész nagy egyben és amitt nagyon begörcsölt a hüvelyem vagy nemis tudom de nagyon fájt amikor jött a halálomon voltam és anyám még akkor is küldött suliba ahelyett hogy elvitt volna orvoshoz, de ara hivatkozott hogy nincs rá ideje..de akkor meg szólhatott volna mamáméknak is...na de mind1

bocsánat de ezt ki kellett adnom magamból mert a mai napig bánt a dolog:( senkinek nem mondhattam el eddig ezt a dolgot

2010. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kösyy a válaszokat ... utolsokommentelötöl azt szeretném kérdezni h azota normálisan megvan a menszeszed vagy van valami bajod nem is voltál nögyögyásznál ??:O meg azt a h az nem lehetséges h megsértetem a hüvelymet mert tampont használok vagy az hülyeség emiatt ??? ...
2010. dec. 9. 17:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Egyrészt nagyon gyorsan irány a nőgyógyász! Másrészt szűz lányokat is meg lehet vizsgálni hüvelyen keresztül, egy ujjal ill. ún. szűzkacsával, úgy, hogy ne sérüljön a szűzhártya. Szóval ettől ne félj! Ha valaki vérzéses panasszal megy, általában kell is a vizsgálat, de az is lehet, hogy csak ultrahangon néznek meg. Mindegy, hogy sztk-s vagy magánorvos, csak gyorsan menjetek, mert ez már nem játék!! Ha először mész dokihoz, szólj neki, hogy még nem voltál, biztosan türelmes lesz veled, és segít oldani a feszültséget. Írj majd, mi lett veled!
2010. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tampon használat miatt nem vérzel 3 hétig. Tényleg menjetek dokihoz, ha lehet, még ma. Sztk-ban általában 7-ig van rendelés, kérdezzétek meg, van-e most, sürgős lenne!
2010. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok akinek majdnem 5 hétig megvolt

anyám munkatársa beszélte rá anyám hogy vigyen már el...amúgy el se vitt volna

és ott felírtak egy gyógyszert amit szednem kellett és elmúlt, azóta normálisabban jön meg havonta de még most sincs annyira beállva de már kezd

2010. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!