Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az idegeskedés okozza, hogy...

Az idegeskedés okozza, hogy hamarabb megjön?

Figyelt kérdés
Most szedem a második levél fogamzásgátlót. Vagyis még valószínűleg a szervezetem sem állt be rá. Ezen kívül az elmúlt időszakban rengeteget idegeskedtem, már nyugtatót is kaptam az orvosomtól. És most még van a fogamzásgátlómból és úgy néz ki megjött. Igaz már csak pár szem van hátra. Ez baj? Vagy okozhatta az idegeskedés, a nyugtató, vagy hogy még nemrég szedem a fogamzásgátlót?
2010. dec. 9. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A stressz nagyon is be tud kavarni a menstruációs ciklusba.
2010. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de így fogamzásgátló mellet is?
2010. dec. 9. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy stressz vagy lehet h nem lesz jo neked ez a gyógyszer.

Ha vérzel akkor amikor a tablettát kéne szedned és ez huzamosabb idig igy van akkor bizony kell iratni másikat.Asszem ez még belefér h beálljon de ha még a többi honapban is köztesen vérzel akkor az már gyanus.

2010. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 szem gyógyszer van hátra és köztes vérzésem ezen kívül nem volt sem ennél sem az előző levélnél.
2010. dec. 9. 22:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezért irtam h figyeld hogy lesz e következő levélnél.

Mert ha többször elöfordul majd akkor az nem jo.De simán megjöhetett elöbb idegesség miatt esetleg egy felfázástól.

2010. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felfázás nincs az biztos, de köszönöm akkor várok még egy levélel. Amúgy ez inkább még egy kis barnázás, csak nekem ez közvetlen a menstruáció előtt szokott lenni ezért furcsálom, meg olyan furcsa a hasam is, így gondolom reggelre máár meg is jön, mert eddig így volt.
2010. dec. 9. 23:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja figyled szerintem mert egyszer még rálehet fogni a stresszre de mindig nem,tényleg van h nem jo a gyogszer amit adtak a dokik és nem hiszem h szeretnél olyan gyogszert ami közt vérzel,mert ht ez pont arra kell h jo legyen h csak akkor vérzel ha épp a 7 napos szünet van.


"A központi idegrendszert terhelő állapotok, úgymint súlyos általános betegségek, túlzott stressz, túlzott fizikai aktivitás (élsport), fokozott lelki megterhelés szintén menstruációs zavarokat eredményezhet. Sokszor a vérzészavar az első jele a szervezet túlterhelésének. Ilyen esetben, ha a túlterhelés megszűnik, a kiegyensúlyozott életvitel mellett a normális menstruáció általában helyreáll. "

2010. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

tudom hogy az is lehet hogy a gyógyszser nem jó

de viszont stresszben rendesen volt most részem, ezért vannak a nyugtatók meg az altatók, egy hate már csak fekszek ezek miatt és nem csak erre fogom, csak érdeklődtem hogy ez lehet e ok arra hogy megjön hamarabb

2010. dec. 9. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz igen:)Lehet ez az oka h megjön elöbb!Azért remélem hamar rendbejön minden és nem idegeskedsz.Bár nem ismerlek de kivvánom látatlanban is h jobban légy.Ha lehet gyógszerek helyett kesetűss nyugtato teakeveréket vagy van a dm-ben kis kerek fém dobozban nyugtato tabletta(nem gyógszer)próbáld ki,mert azért nem mindegy h csak gyógyhatású készitmény vagy természetes összetesvős vagy h gyogszereket szedsz be.

[link]

2010. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszön aggódásodat:)

Tudom, én sem akarok gyógyszereken élni, sajnos így is szedek eleget. Csak most ezt az orvos javasolta mert ha nem alszom ki magam akkor még sújosabb lesz. Tegnap voltam is az orvosomnál azt mondta még egy hétig szedjem, utánna hagyjam el a xanaxot. És vettem már nyugtatóteát is:)

2010. dec. 11. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!