Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az idegeskedés mennyire...

Az idegeskedés mennyire befolyásolja a menstruációt?

Figyelt kérdés

Egy hete késik a menszeszem,a terhességet én elsőként kizárnám!

Rengeteget veszekedtünk a barátommal,sokszor napokig görcsöltem,idegeskedtem emiatt!

Ez mennyire befolyásolhatja? Lehet emiatt?! Mit tudok tenni? Dokihoz mikor menjek el?


2011. máj. 15. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan 2-3 napot várhatsz nyugodtan, nekem volt, hogy egy egész hónapig kimaradt az idegességtől. De ha 1 héten belül nem jön meg, mindenképpen menj dokihoz!
2011. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak az idegeskedés miatt késik...nekem is szokott miatta-de azért én egy terhességi tesztet ellőnék...megéri azt a pár 100Ft-ot.
2011. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából az az,amit teljesen kizárnék,mert a veszekedés miatt nem sokszor volt!
2011. máj. 15. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Az idegeskedés valóban befolyásolja a menstruációt (egyébként sok nőnél normális, hogy pár napot csúszik)


Nem sokszor volt? Az ember lánya általában egyetlen szexuális aktustól szokott teherbe esni. Szóval azért ne zárd ki teljesen, ha volt szex az elmúlt hónapban...

2011. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsónak teljesen igaza van. A nem sok együttlét, azt jelenti, hogy volt, csak nem annyi, mint korábban. Azonban egy szextől esik teherbe a nő, tehát azt a pár száz forintot megéri, szerintem, hogy biztosan kizárhasd a terhességet.

Az idegeskedés, stressz is nagyon be tudja kavarni a ciklust. Emlékszem rá, hogy már 1,5 éve volt meg a menstruációm és már be is állt rendszeresre (28 vagy 29 naponként jött meg, ilyen szinten rendszeres volt), amikor a felvételi volt. Nagyon sokat izgultam, akármennyit tanultam, gyakoroltam, úgy éreztem keveset tudok. Több, mint 2 hetet késett a menstruációm. Egyrészt örültem, hogy a felvételikor nem volt meg, másrészt aggódtam akkor is, hogy mi lehet a baj. A felvételim végül jól sikerült, hiszen felvettek abba az iskolába, arra a szakirányra, amire elsőként jelentkeztem:) Habár, én nem éreztem jónak a felvételimet:/

Szóval az idegeskedés nem jó, próbálj megnyugodni, lazíts egy kicsit. Hátha megjön! Ha nem, érdemes lehet felkeresni a nőgyógyászodat.

16/L

16/L

2011. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!