Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Augusztus óta intim fertőzésektől szenvedek, eddig bármit adtak, bármit tettem nem használt, napokon belül visszajön, ha egyáltalán elmúlik. Valakinek hasonló tapasztalat? Ötlet mitől lehet ez, mit tehetnék még?
2010. dec. 14. 10:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen lehet, hogy azoktól is lehet, de nem nagyon tudom őket mellőzni, ugyanis ha kúpot használok akkor az egész nap folyik ki és a bugyi teljesen átázik. Azután meg el is telt a 10 nap majd helyreállító, ami szintén folyik vissza, majd menstruálok, ami szintén legalább 7 nap betét. Szóval nem nagyon van szabad nap amikor nem kellene használnom.

Nekem intim mosakodót mondta hogy csak azt használjak. Lactacyd feminát használok, aztmondta maradjak annál.

Megyek jövőhéten megint és megkérdezem nem e lehet tényleg a gyógyszertől, mert ez már tényleg nem állapot, hogy semmi nem segít.

2010. dec. 15. 10:17
 12/17 anonim ***** válasza:

Húú, pedig nagy valószínűséggel az intim mosakodó is ludas a bajokban. Olvasd el, hogy milyen az egészséges hüvely ph-ja és nézd meg a lactacydét... Ha mindenképpen ragaszkodsz az intim mosakodóhoz, válassz olyat, aminek a ph-ja közelebb áll a hüvelyéhez, így kevésbé árt. De, ahogy 10:07 is írta, teljesen felesleges az intim mosakodógél. Egyszerű babaszappan, az is csak úgy, hogy hüvelyedbe véletlenül se kerüljön belőle.

Jobbulást!

40/N

2010. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

a lactacyd egy nagy szar. a ph-ja abszolút megsem közelíti a hüvely normális phját. amíg én azt hazsnáltam rendszeres látogatója voltam a nőgyógyászatnak, mert folyamatosan felborította a phmat amitől folyton lett vmi bajom.ű

áttértem a niveára, mert annak közel azonos a phja a hüvelyével, azóta egyszersem voltam nőgyógyásznál, semmi panaszom

2010. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyire rossz a lactacyd? Igaz régebben szappannal mostam és nem volt ilyen problémám. Olyan egy éve használok intim mosakodót, és azóta lehet tényleg rosszabb. De én annyira félek már bármin változtatni, habár ennél rosszabb nem igen lehet már. Pedig a doki is azt mondta hogy azt használjam. Most akkor neki nem hihetek?
2010. dec. 15. 17:02
 15/17 anonim ***** válasza:

*Igaz régebben szappannal mostam és nem volt ilyen problémám.


Akkor mi a kérdés? :)

A nőgyógyászok egy része kifejezetten tilt minden ilyesmit. A másik részét nem érdekli.

Amúgy mindegy, mi okozza a problémát, ha engem augusztus óta nem tudott volna meggyógyítani a doki egy ilyen viszonylag egyszerű dologból, már rég lecseréltem volna. Ez nem a Legyen ön is milliomos játék. Dolgozzon meg a pénzéért, ne csak beszedje. :)

2010. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy pont ő mondta hogy azt használjam. Ahova járok ott 4 doki váltja egymást (elég hülye rendszer) kb. mindig más van mikor megyek és mindig monhatom a problémámat előlről.Tehát mind a 4 látott már mindtől kaptam vmit, voltam már magándokinál is az az 5. és semmi. Mostmár csak azt nem tudom, hogy a Sába mosakodót használjam, vagy maradjak a sima szappanos víznél?
2010. dec. 16. 09:05
 17/17 anonim ***** válasza:
próbáld ki a niveát. énis próbáltam már szinte mindegyiket, a lactacyd volt a legrosszabb. vannak nők akiknek ennyire nem érzékeny a hüvelyük a ph változásra, nekik jó lehet a lactacyd, mert tejsavas. deha neked érzékeny, és eléggé úgytűnik a folyamatos fertőzéseidből, akkor te ne hazsnáljad. a baciknak épphogy az kedvez, ha felnyomják a ph-t, mint ahogyan a lactacyd is teszi
2010. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!