Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Úgy érzem, teljesen hibásnak...

Úgy érzem, teljesen hibásnak születtem, el vagyok keseredve. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval szűz lány vagyok bak aszcendenssel. Mind a kettő negatív polaritású, melankolikus, rideg, kemény. Szinte egyetlen jó tulajdonságot sem írnak a bakokról és a szüzekről, és el vagyok keseredve, mintha teljesen degenerált lennék... most akkor rendmániás, analizáló, érzéketlen, precíz, aggályos, előre mindent megtervező, elégedetlen, érzelmeit elrejtő, kritizáló, gyanakvó, szorongó, gátlásos, sértődős, pontos, takarékos, szőrszálhasogató, ellentmondásos, fanyar, szigorú, fegyelmezett, szívós, merev, kompromisszumképtelen, komor, karrierista, korlátozó, rugalmatlan, számító és zárkózott lennék?


Sokkal szívesebben lennék optimista, mosolygós, élettel teli, izgalmas, lelkesedő, szabadságszerető, egyedi, egzotikus, kötetlen, nyitott és találékony, egyszóval valami pozitív polaritású jegy. Így soha az életben nem fogom tudni elfogadni magam....a párkapcsolatoknál is azt írják, hogy adjam meg a kellő szabadságot a partneremnek, meg hogy ne legyen ilyen kritikus. Nem tudom, hogy így viselkedem-e majd a kapcsolatokban, most még csak 16 éves vagyok, és komoly még nem volt.


Kérlek, segítsetek! Utálom, hogy ilyen időszakban születtem, és nem tudom csak úgy hipp-hopp megváltoztatni a személyiségemet...mit tehetnék? :( Soha senki nem fog így igazán szeretni.


2011. máj. 8. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, kicsi draga, ha az ugy van leirva, az meg nem jelenti azt, hogy te pont olyan is vagy!

Ne legy butuska.

2011. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy ilyen is vagyok, de sokkal jobban szeretnék valaki más lenni...valaki jobb.
2011. máj. 8. 20:21
 3/18 anonim válasza:

aha biztos!!! szerintem ebbe fogsz beleőrülni!

ha azthiszed rám az ilyenekből egy is igaz volt akkor hhataalmasat tévedsz? ha azt írják holnap elüt 1 autó, holnap fel se kelllsz?

amúgy bocs de ezt gondolom és zerintem tuti a 2. felsorolásból vannak tulajdonságaid, mer ha az 1. ből lennének akkor ez nem is érdekelne szóval fel a fejjel, és menj holnap suliba, mer vára sok baráát!!

2011. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Első körben értsd meg, hogy a horoszkóp egy baromság. Szabadulj meg tőle. Aztán pedig legyél olyan, amilyen lenni akarsz. Ennyi.
2011. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én Bak vagyok, nekem a Holdjegyem Szűz! Ezek csak az alapot adják meg, bárhova lehet innen változni! Én kiskoromban igazi Bak voltam, mostmár egyre kevésbé. Például áltsuli elején totál stréber voltam, maximalista, munkamániás, ebből sikeresen kigyógyultam :D Régen elrejtettem az érzelmeimet, mostmár ha akarnám se tudnám, de mondjuk nem is akarom ;D De pl a gyanakvó meg a szorongó most is nagyon illik rám! De hogy karrierista meg anyagias lennék, amit mindig ír rólam a horoszkóp, na az végképp nem! Sose érdekelt a pénz, a gazdagság. Viszont amúgy mosolygós vagyok, találékony, és magamnál szabadság és függetlenség mániásabb embert nem is ismerek :D Szóval... :-) Amikor elkezdtem olvasgatni ezeket a horoszkópokat, egy ideig rám is nagy hatással voltak ezek, de hidd el, ez tényleg csak az alapot adja meg, azzá válhatsz, akivé csak akarsz!!! Saját magadon mindig tudsz javítani, ha szeretnél! Ne higgy vakon ezekben az írásokban. Azt meg végképp felejtsd el, hogy az ilyen személyiségű embereket nem lehet szeretni, mert dehogynem! Mindenfélét szeret valaki, és tudod: zsák a foltját... ;-) Szóval ne éld bele magad ennyire ebbe a horoszkópos témába, mert nem szentírás az!
2011. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! :) Remélem, változom majd egy kicsit pozitív irányba.
2011. máj. 8. 21:16
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Szia Én is Bak jegyű lány vagyok (állítólag Bak aszcendenssel, de lehet hogy nyilas, pontosan nem tudják mikor születtem)és egy jó van: a Holdjegyem ikrek! Ennek örülök, mert én sem szeretem hogy Bak jegyű vagyok. a bak pesszimista, lúzer, rendes, kitartó, hűséges, hagyománypárti,aszexuális, zárkózott, szigorú, merev stb,...minden ami rossz és negatív! De azért örülök az Ikreknek mert bizony az ikrek minden, ami a bak ellentéte!

Én pl. szeretem a szabadságot, nem vagyok csendes, bár szeretem az igazságosságot és szigorú is vagyok, de abszolút nem vagyok maximalista és pénzhajhász sem!

Én találkoztam szűz jegyű pasikkal elmondhatom hogy nem százasok! legalábbis akikkel én találkoztam! a szüzek rigolyásak, remélem te nem vagy az:D


Ja én iszonyatosan rendetlen vagyok, néha ráveszem magamat hogy rendet csináljak.

Amúgy az ikrek (nekem holdjegy) jegyűeket is rühellik az emberek nem csak a bakokat meg a szüzeket.

De tény, hogy nagyon pesszimista egy jegy, és én sem szívesen olvasgatom, pedig sok igaz belőle ami rám illik.

De a lényeg a karrierista annak örülnék, ha illene:D De sajnos nem:S


És mi az aszcendensed? Azt nem tudod?

2011. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
aki hisz ilyen módon a horoszkópban az a szememben tényleg egy szerencsétlen alany...
2011. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó, most ezt tőlem kérdezted? :D Amúgy az én asc-em Nyilas! És aszexuális végképp nem vagyok, ilyet hol írtak? :D:D A szigor néha rám is jellemző, hm...

A kérdezőnek meg még annyit, ez most jutott eszembe, hogy anyukám Szűz jegyű, az asc-e nem tudom, mi, de ő meg aztán végképp nem ilyen... Nagyszájú, utál takarékoskodni, népszerű, bár a kritikai érzéke tényleg páratlan (sajnos, mert rajtam éli ki :D:D)

De a Szűz jegyű pasiból 1et ismerek, az tényleg nem komplett, ja meg Alekosz, na de az meg no komment :))))

2011. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: na akkor lehet egyforma aszcendensünk van, én is nyilasgyanús vagyok. De egy asztrológus azt mondta, hogy életem második részében a vízöntő fog dominálni bennem.


Én olvastam ilyesmit, hogy a bakok szüzek hidegek a szexben, olvass utána. Tök sz*r ilyeneket olvasni

2011. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!