Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellnövelés plasztikai beavatk...

Mellnövelés plasztikai beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés
Tudtok valamilyen természetesebb beavatkozást,hogy egy kicsivel nagyobb mellem legyen?Most is elég nagy,de szeretnék egy kicsivel nagyobbat.Köszönöm előre is a válaszokat.
2010. dec. 15. 13:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért nehogy elkezd szedni a fogamzásgátlót! Ha abbahagyod nem marad úgy, és egy csomó más problémát is okozhat. Én pl. mióta abbahagytam (1éve) olyan pattanásos vagyok, mint életemben soha. Míg szedtem híztam, semmit nem változtattam az életmódom a gyógyszeren kívül, mégis narancsbőrös lettem, folyton émelyegtem, aluszékony voltam, hüvelyszárazságom volt, nem volt libidóm. és többel is próbálkoztam... Őszintén, megérné?
2010. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Kézrátétellel tudom neked növelni.
2010. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha naponta ötször felteszitek ezt az (egyébként roppant idegesítő) kérdést, akkor sem lesz rá semmilyen természetesen módszer.

Hagyd abba a vinnyogást, vagy gyűjts plasztikára.

2010. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 tetris ***** válasza:

Azért mielőtt bármilyen mellnagyobbító csodamódszerbe kezdenél, gondold végig, hogy a terjedelmes mellek mennyi gondot is tudnak okozni.

Pl.: megfájdulnak a hátizmaid, nem leszel képes egy normális felsőt venni, nem vesznek majd komolyan a férfiak, mert csak a melleidet fogják bámulni. Idővel lógni fognak a térdedig, nyáron beizzad alatta.

A nagy méretű melltartó vásárlása komoly utánajárás, drága. Ha jó lesz a bugyi, nem lesz hozzá való melltartó.

Sportolás közben akadályoznak a nagy mellek.Hiába a sportmelltartó, ide-oda lötyögnek.

Hason fekve nem fogsz tudni aludni, napozni.

Fürdőruha vásárlás kész rémálom.

Lehajoláskor előre borul az egész halom. Könnyen elveszíted az egyensúlyodat.

A nagy mell sérülékeny. Beütöd, megnyomódik.

Mammográfiás vizsgálatkor nehezebben veszik észre a nagy mellben az eltéréseket.

Hirtelenjében ezek jutottak eszembe. Barátnőmnek vannak hatalmas mellei, tőle tudom ezeket.

2010. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!