Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Elmenjek...

Mi lehet a baj? Elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót (jangee), az első levélnél tartok. Az elsőnap kezdtem el szedni amikor megjõtt. 7 napig annyira volt meg mint amennyire szokott de utána meg maradt egy kicsi vèrzès és 12 napja van meg összesen az első tabletta beszedése óta. De tényleg csak nagyon kicsit van meg. Egésznap nem is kell cserélnem. Félek h baj lehet.
2010. dec. 19. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
öööö én nem akarok hülyeséget mondani de az első szemet nem a mensi után kell bevenni? inkább menj el orvoshoz, akkor megnyugodsz.. egyébként pedig nem bántásból, de tilos egész nap ugyanabban a tamponban/betétben lenni... tökéletes hely a baciknak meg mittoménmiknek elszaporodni, aztán lesz egy gombád vagy hüvelyi fertőzésed... ha nincs tele akkor is cserélj!!!!
2010. dec. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom h akkor is kell cserélni, csak a mennyiség szemléltetése miatt írtam így. DE azért köszi aranyos vagy. A doki es a tàjékoztato is elso napot ir. Nem azzal van a gond.
2010. dec. 19. 04:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmi előfordul. Lehet, hogy neked ez a fajta gyógyszer nem jó. Menj vissza a nőgyógyászhoz.
2010. dec. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdesz szedni egy fogamzásgátlót, az első 1-2 hónapban sok furcsaság történhet, ami "természetes" velejárója a tablettaszedésnek, hiszen akármilyen kis mennyiségben, de mégiscsak hormonokat szedsz, amivel eleinte nem tud mit kezdeni a tested. A biztonság kedvéért kérdezz rá az orvosodnál, hogy rendben van-e, amit tapasztalsz, de valószínűleg türelemre fog inteni.
2010. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a 3. levélnél is ezt tapasztalod akkor szólj róla a dokinak. A tájékoztatóban is írja, h vérzés zavarokat okozhat. Én a Volinával jártam úgy, hogy a levél felénél elkezdtem barnázni és onnan végig a mensimig:S Aztán kaptam egy újat. Most szedem az első levelet, remélem ezzel nem lesz baj:S
2010. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Ilyen nekem is volt, hogy nem múlt el, marad egy kis vérzés, de aztán idővel beállt.

Ha sokáig megmarad és zavar, akkor menj el orvoshoz.

(szedtem már Diane35-öt, Tri-regolt, most Volina-t szedek)

2010. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!