Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek ezzel orvoshoz?

Elmenjek ezzel orvoshoz?

Figyelt kérdés

16(hamarosan 17) éves lány vagyok,és elég korán érő típus vagyok.A 12.szülinapom után 1 héttel jött meg a menzeszem először,a puncim már 9-10 évesen szőrösödött,11 évesen meg máshol is.Kb.12-13 éves korom óta van sokkal erősebb szőröm mint más lányoknak.11 évesen elkezdtem borotválni a pihéket,amik szépen megerősödtek.Kb.12 éves korom körül kezdtem pattanásos,mitesszeres lenni,meg nőtt a mellem,stb.A szőrzetem tényleg sokkal erősebb mint másoknak,pl.combomon,karomon is vastag,fekete szőrszálak vannak/voltak,persze mindig szőrtelenítek,azóta már epilátor,meg gyanta,de elég zavaró.A pattanásosság az utóbbi 1 évben szinte teljesen elmúlt,menzesz előtt kijön 1-2,viszont még mindig zsíros,mitesszeres a bőröm ami zavar,de főként inkább a szőr.Idáig úgy voltam vele,hogy nem megyek dokihoz,mondván tini vagyok,tombolnak a hormonok,de már lassan ballagok kifelé belőle,és azért ez nem normális.

Szerintetek elmenjek dokihoz ezzel a problémával?nem fog ki röhögni?

16/L


2011. márc. 4. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmehetsz. Kiröhögni nem fog. Hormonális probléma lehet.
2011. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan menj el , majd biztos ad tanácsot , vagy esteleg valami gyógyszert. . .
2011. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

azt kifelejtettem,hogy más problémám nincs,a menzeszem is rendben van,nem vagyok elhízva sem,pajzsmirigyem is jól működik.

2011. márc. 4. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj el hiába, minthogy bármi baj legyen. Bár szerintem komoly baj nincs, de mégiscsak jobban tudja az orvos.
2011. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

és konkrétan mit mondjak neki?elég ciki nekem erről beszélni bárkinek is...

2011. márc. 5. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy véleményed szerint szőrösebb vagy, mint egy átlagos nő, és ez zavar.
2011. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!