Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz hogy a punci öntisztuló...

Igaz hogy a punci öntisztuló ezért semmi baj akkor sem ha 2 hétig nem mossuk meg? Valaki kipróbálta már?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
igen, igaz.szerintem a nem mosással sincs gond, ha valamiért így alakulna, de nem árt, ah a szellőzés biztosítva van, és nem rétegesen felültözve nem mossa valaki 2 hétig.
2010. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam hogy meztelenül aludnék éjjel úgy akkor szellözik
2010. dec. 21. 23:14
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer olvastam egy tudományos cikket, hogy tulajdonképpen az ember öntisztuló képessége miatt az sem okozna semmiféle tragédiát, ha egész életében nem mosakodna - kivéve a testüregeket és a fedett testrészeket (száj, végbél, hüvely, pénisz stb.) Ezekben, tisztálkodás hiányában megtelepedhetnek a kórokozók és egyéni érzékenységtől függően fertőzést okozhatnak. Ha nem is okoznának fertőzést, a szagok miatt senki sem úszná meg kiközösítés nélkül.
2010. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez azt jelenti, hogy arra nincs szükség, hogy bezuhanyozz oda. nem pedig azt, hogy a külső részeket nem tisztítod megfelelően...
2010. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbáld ki!!Ha égést, viszketést tapasztalnál, akkor máris megkaptad a választ!De ha nem, az bizonyíték lesz: öntisztuló.:)
2010. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
AZ biztos, h semmiféle bezuhanyzásra ELVILEG nincs szükség. De hogy a szeméremtesttel mi történne, azt nem tudom.Ha kipróbálod, akkor természetesen csak addig, amíg semmi panaszod nincs, nehogy egy jókis fertőzést összeszedj.A szagok már más tészta.
2010. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szobatársam akinek nincs szaga ő mesélte hogy egyszer 2 hétig nem fürdött. Úgy került fel a téma hogy menstruáció alatt nem fürdik.Tényleg nem. Ami 5-6 nap kb. És még sose volt baja. Én meg lactacyddal tusulok mensikor 2x is, mégis folyásom van meg fertözéseim is voltak már. Akkor ez mitől lehet? Ő meg nem fürdik és semmi baja.
2010. dec. 21. 23:32
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
De az, hogy nem fürdik, az azt jelenti, hogy tusolni sem tusol?
2010. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

más immunrendszer, más szokások.... szerinted a beduin nők a sivatagban milyen sűrűn fürdenek ?más tészta, hogy olyan emberrel, aki mondjuk 2 hétig nem tisztálkodik, én ágyba nem bújnék... gondold meg, milyen lehet az orális szex ?

Arra meg, hogy a menstruációkor nemfürdik valaki, már nem is mondok semmit... a menzesz egy tisztulási, méregtelenítési folyamat egyben, ennek megfelelően néha igencsak büdös tud lenni amit abban az időszakban izzadsz, meg az alvadt, bomló vér szaga is elég durva...

2010. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
a szobatársad valamit félreértett. Menzesz alatt tiszta vízzel tusolni erősen ajánlott napi 2szer. Hogy miért?A bomló vért imádják a baktériumok, stb.Kádban fürdenia nyitott méhszáj miatt nem ajánlatos, mert a kórokozók könnyebben feljutnak.
2010. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!