Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hullik ennyi fiatal nő...

Mitől hullik ennyi fiatal nő haja?

Figyelt kérdés
Rengetegen panaszkodnak neten is, de a környezetemben is feltűnt, hogy kimondottan fiatal nőknek is kopik a hajuk. Miért van ez?
2010. dec. 22. 18:44
1 2
 1/11 gyuribacsika ***** válasza:
Mesterséges ízfokozók és adalékanyagok tömkelege az ételben vagy fogamzásgátlók szedése? Haj festése ami kémiailag roncsol?
2010. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert megmagyarázzák maguknak, hogy jó a műkaja, műsampon, hajfesték - a napokban pont egy évfolyamtársam magyarázta el, hogy az ő hajfestéke ápolja (!!!!) a hajat, mert van benne pakolás. Hát szerintem a pakolás legfeljebb csak enyhíti kicsit azt a roncsolást, amit a festék végez.

A legtöbb fiatalnak vitaminhiánya van: mert még nyáron is görög meg távol-keleti paradicsomot esznek, amiben vitamin nulla.

Egyszerűen nincs ami táplálja a hajukat.

2010. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megint egy általánosító kérdés. Persze az is lehet, hogy rossz környéken élsz.
2010. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hordanak sapkát, és megfázik a fejbőrük, kihullik a hajuk.......
2010. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Budapesten élek. Csak nekem tűnik fel? :-O
2010. dec. 22. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok, több hete riasztóan hullik a hajam. Nem festetem, soha nem is festettem még, dauerolva sincs. Szorgalmasan hordok sapkát is.

PCOS (policisztás ovárium szindróma) betegségem van, erre vezethető vissza a hajhullás is. Holnapra van időpontom a bőrgyógyászhoz is. Biztos ami biztos alapján megkérdezek már orvost is, de valószínűleg megvan az oka nálam.

2010. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogyan derült ki ez a PCOS nálad?
2010. dec. 22. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem a táplálkozás az oka. a tinik sokszázaléka fogyózik, vagy éppen leszarja az ételeit és zabálja az édességeket.

az h vki sampont, és balzsamot hazsnál attól önmagában nemfog elkezdeni hullani a haja, hagyjuk már ezt a baromságot h minden egészségtelen csak a bio, öko, paleo, tökömtudja mi az egészséges. nemmondom h egészségesek a hagyományos sampionok, de azt sem h nem azok. egy egészséges szervezetnek nemlesz tőle semmi baja, maradjunk ennyiben. minden csak azon múlik h mekkora a védekezőképességünk, és mekkora az alkalmazkodási képességünk. egy normális átlagos embernek a samponoktól, balzsamoktól, nemlesz semmi baja (max ha allergiás vagy tökömtudja)

ezért háűt azt mondom, egyetek normálisan, vigyázzatok magatokra, nemrakjuk ki a derekunkat télen, vegyünk fel normális télikabátot, ne olyat ami mell alá ér és olyan vékony h akár nyáron is felvehetném...hordjunk sapkát ha ge-cihidegvan, hajmosás után ne menjünk rögtön a hidegbe....ilyen alapvető, és normális szokások betartásával nem lesz semmi bajunk, belefér a mekis kaja is időnként, vasalhatjuk a hajunkat csak ne mindennap 20szor egymás után, ehetünk csipszet is, mert attólsem lesz semmi bajunk, ha mértékletesek és egyébként egészségesek vagyunk. nemkell túlzásba vinni ezt az öko bio szarságot. éljünk normálisan, tartsunk be alapvető, ésszerű szabályokat és ennyi.

2010. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"vegyünk fel normális télikabátot, ne olyat ami mell alá ér"


Ezektől nekem is herótom van.Én hónaljdzsekinek hívom.

2010. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 11.30-as. Jó kis levelet írtál. Igaz ráment majdnem a hajad, mire rájöttél. De hidd el, ugyanúgy megy tovább a dolog, mint eddig. Ha valaki értelmes tanácsot ad, és nem helyesel a kérdezőnek azt lepontozzák.
2010. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!