Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női nőgyógyász? Tapasztalatok?

Női nőgyógyász? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eddig még soha sem voltam nőgyógyásznál. Úgy gondoltam minek, semmi gondom nem volt. De az utóbbi kb 1 évben rendszertelen lett a ciklusom. Néha 27 napra jön meg, néha 20-ra, néha 24-re. Nemi életet nem élek, szűz vagyok még. Ezért (is) szeretnék női nőgyógyászhoz menni, meg amúgyis szégyenlős vagyok. Nálunk az SZTK-ban férfiak vannak (meg amúgysem hallottam róluk sok jót) akkor mit csináljak, keressek a neten egy női nőgyógyászt megközelíthető helyen, és januárban jelentkezzek be hozzá? (Sajnos nem tudok senki ismerőst aki ajánlhatna vkit) Csak hát elég drágák...
2010. dec. 25. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
SZTK-ban is lehet válogatni:) Megmondod, hogy hozzá szeretnél menni és kész:)
2010. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Bné Kata válasza:
0%
A női nőgyógyásznál nincs rosszabb!!! Nem ajánlom senkinek!!!
2010. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak a női orvosokkal kapcsolatban. Többnél is voltam, egyikük volt csak kedves, rendes. Ő mondjuk tényleg nagyon aranyos volt, csak éppen a vizsgálat sokkal kellemetlenebb volt nála fizikailag, mint a ffi kollégák többségénél,akikhez szerencsém volt. A mostani orvosom egy kincs, nem adnám semmiért, pedig sztk-s, és férfi. Előre bocsánatot kér, ha valami kellemetlen lehet, mindig mondja mit fog tenni, és nagyon óvatos. Nála egy hüvelyi uh-ot meg sem érzek, egyszer voltam egy dokinőnél ilyen vizsgálaton, utána egy hétig fájtam. Ráadásul mindent nyíltan meg lehet beszélni vele, soha nem éreztem semmit cikinek előtte, minden kérdésemre normálisan reagál. Szóval van ilyen orvos, csak keresni kell.
2010. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát, én elsőnek sztem a nőhöz megyek...Majd később lehet, hogy felbátorodik, és ha az a nő nem válik be akkor megyek egy pasihoz (állítólag itt az sztk-ban van egy jó férfi orvos) de most még nem merek férfihoz menni...Próba szerencse.

2010. dec. 26. 10:34
 15/15 anonim ***** válasza:

"A női nőgyógyásznál nincs rosszabb!!! Nem ajánlom senkinek!!!"


Ne általánosítsatok már. Annyira idegesítő. Többen is leírták már, hogy nekik bevált. Van férfiak között is szar orvos, meg nők között is. De azért minden nőre rámondani, hogy szar, elég durva.

2010. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!