Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg már, ha nem is...

Miért jött meg már, ha nem is volt fehér folyásom és nem vagyok sehol se szőrös?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy szőrösödés és fehér folyás jelzi, hogy hamarosan meg fog jönni, de nekem egyik se volt, most mégis megjött. Ez miért van?
2010. dec. 30. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Badarság, nem törvényszerű, amit leírtál.
2010. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig nekem ez jött le, mert akárhány mikorfogmegjönni típusú kérdést olvastam, mindben leírták ezeket százszor.
2010. dec. 30. 21:09
 3/7 anonim válasza:
Soha nem hallottam még ezt az összefüggést. Addig örülj, míg nincs folyásod, a szőr meg majd kinő. Addig sincs baj vele.;)
2010. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ideje nézegetni az ilyen típusú kérdéseket. =) Amúgy nem arról van szó, hogy várom, hogy legyen fehér folyásom és szőrösödjek, a mensit se vártam, csak furcsa.
2010. dec. 30. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem mindenesetre voltak xD


De neked pedig gratulálok, nagylány lettél!


12/L

2010. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a gyakoribb, hogy előbb szőrösödik a punci és a hónalj és van fehérfolyás, de ezek szerint olyan is van, akinek úgy jön meg a menstruációja, hogy nem szőrös a puncija. Már ha ez tényleg menstruáció volt.
2010. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg az, 3. napja tart.
2010. dec. 31. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!