Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek nem szokott nőgyógyásza...

Akinek nem szokott nőgyógyászati problémája lenni, az is eljár rendszeresen nődokihoz?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem szokott ilyen jellegű problémám lenni, így nem is szoktam menni. Tudom, hogy ez nem helyes, mert legalább rákszűrésre el kéne menni min. évente. Más is gondolkodik hozzám hasonlóan, "ha nem muszály akkor inkább nem megyek", vagy csak én vagyok ilyen hanyag?
2011. jan. 4. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel sajnos elég sokan meghalnak méhnyakrákban, vszínűleg nem te vagy az egyetlen. Pedig rákmegelőző állapotban (amit a vizsgálattal ki lehet mutatni) nagyon jól gyógyítható.


Erről az jut eszembe, mikor egy férfi mesélt a feleségéről. Kórházban dolgozott, talán ápolónőként vagy dietetikusként, nem emlékszem már. Úgy gondolta, hogy neki felesleges szűrésre járnia, úgysincs semmi baja...

Most tolószékes, túl van egy csomó műtéten, kemón, önállóan nem tud semmit csinálni, a belei és a veséje pedig ki van vezetve a hasfalára.


Sajnos vannak betegségek, amik nem válogatnak. Inkább kibírom évente egyszer azt a 10 perces kellemetlenséget, minthogy ez történjen velem.

2011. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy elmegyek, ennyit megér az egészségem.
2011. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, ha más bajom nincs, évente egyszer a rákszűrésre mindenképpen elmegyek.
2011. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!