Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbélkúp-felnőtteknek?

Végbélkúp-felnőtteknek?

Figyelt kérdés
Használtatok felnőttként kúpot? Hogyan "oldottátok meg" magatoknak? Le kell pihenni, miután bent van, hogy tartani tudd?
2011. jan. 5. 21:09
1 2
 11/15 anonim válasza:

Reparont. Fogásra is zsíros, könnyen csúszik.


Végbélmirigy-gyulladásom van.

2014. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Nekem ahhoz szerencsére még nem volt "szerencsém".

Eddig csak 1000mg-os Mexalent és 3g-os glicerinest kaptam.

2014. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Használok. Én a tablettákat nehezen tudom lenyelni. Ezen kívül van más előnyös tulajdonsága is a kúpoknak. Gyorsabban felszívódik, a májba nem jut közvetlenül, így kevésbé terheli + a hatóanyag is hatékonyabb. Sima megfázásra, láz, fájdalom csillapításra is kúpot használok.

A "megoldás" sokkal kevésbé komplikált mint gondolod. Én le szoktam hozzá guggolni és feltolom. A lényeg, hogy ne csak a kijáratig told, hanem be minél mélyebbre. Ott már nem is nagyon érzed és kijönni sem tud. Utána kézmosás. Ennyi, semmi más előkészületet vagy utómunkálatot nem igényel.

2020. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szamo77db ***** válasza:
Ha kúpra van szükség, előre hajolok és szépen, óvatosan bedugom magamnak. Ha cikinek tűnik is, kicsit utána nyomom az ujjam, hogy biztosan bent maradjon. Utána alapos kézmosás persze. És igen, van ilyen, hogy "Végbélkúp felnőtteknek". Nem ördögtől való dolog az!
2020. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Használok! Colitis es vagyok,és minden este egy Salofalk 500mg os kúpot teszek fel.
2020. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!