Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Érte már valamilyen...

Lányok! Érte már valamilyen baleset?

Figyelt kérdés

...a puncitokat? Pl. valki odarúgott, ráestetek a bicikli vázra, stb. Nagyon kellemetlen volt? Fájt?

Nekem volt egyszer, kézilabdázás közben odapattant a labda :(

Ha kérhetem, akkor kort is írjatok :)

22/L


2011. jan. 7. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Ráestem a bicikli vázra, egy ideig csillagokat láttam a fájdalomtól.


21/L

2011. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

neki mentem az ebédlőbe a vaskorlát szélének.... hidd el én is csillagokat lattám.... :-)


13/L

2011. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én is bicikli vázra estem!!!! nagyon fájt:(

17/L

2011. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az asztal sarkának mentem neki :S


12/L

2011. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ráestem a biciklivázra én is! szörnyen fájt, még vérzett is stb...nem ragozom de nem kellemes élmény! :(


17L

2011. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szintén bicikliváz...és nekem is vérzett.

Olyan 8 éves lehettem, menőztem épp, hogy tudok már nagy biciklivel is menni. Az ülsére persze nem bírtam felülni, mert nem értem fel, a lábam meg lecsúszott a pedálról. Hát, elég sz.r érzés volt. :)


Meg egyszer karete edzésen odarúgtak, az nem volt ennyire durva, de az sem volt kellemes. Nagyon bénán rúgott a párom, és alulról nagyjából belém állt a lábfeje. :)

Mindketten kifeküdtünk, nekem a puncim fájt, neki meg a lábujjai törtek majdnem el. :D

2011. jan. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem csak aikido edzésen ért. A mellemet... Töketlen pasik (mert a jó pasik erre figyeltek az edzésen is), amikor rögzítettek (leszorítás után, hogy ne tudjak mozdulni), jól megrúgták a mellemet mindig úgy, hogy észre sem vették. Ilyenkor hason fekszem ugyi, a kezem a magasban, ő pedig térdel mellettem (csak úgy térdelt, hogy mellbe rúgott ugye). Hát azt hittem belepusztulok..!És olyan ciki volt ezért szólni....bbbrrrr
2011. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ráestem egy kampóra :S rohantunk a nőgyógyászatra, annyira belilult hogy már szinte fekete volt. Szerencsém volt, csak kenni kellett és vigyázni rá, de baromira fájt! :( 21/L
2011. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ütés éri a puncit baromira tud fájni.
2011. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kosárlabdával találkoztam, meg persze a tipikus biciklivázzal.


19/L

2011. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!