Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában lefekvés előtt azt...

Mostanában lefekvés előtt azt képzelem, hogy valamilyen közúti baleset ér engem és minden ismerősöm értem aggódig, vagy kiderül rólam, hogy valamilyen halálos betegségben szenvedek. Miért csinálom? Félek magamtól!

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem gyorsan hagyd abba. Tudod: ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik.
2010. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
é kisgyerek korom óta gyakran ezt képzelem elalvás előtt.baleset ér,kórházba vagyok,milyen sérüléseket szenvedek sb...nem tudom,miért van ez így.biztos van valami jelentése,amit egy pszichomókus megtud állapítani.én sosem voltam dokinl ezzel,nincs semmi bajom,nem fajltak el a dolgok.szerintem nem kell félned.ha esetleg tovább nő ez a képzelgés fordulj orvoshoz.
2010. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érzed úgy hogy hanyagolnak kicsit mostanában a barátaid, több figyelemre vágysz, stb? Én akkor gondolok ilyesmire, amikor valami miatt el vagyok keseredve, és úgy érzem nem számíthatok senkire. Ilyenkor jó elképzelni, belegondolni, hogy baj esetén vajon hányan lennének mellettem, mit tennének. Nem hiszem hogy ezzel baj lenne, ha nem fordul elő olyan gyakran. Azért ne vidd túlzásba, próbálj másra gondolni!
2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!