Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2-3 nappal ezelőtt begyulladt...

2-3 nappal ezelőtt begyulladt az egyik mellbimbóm, nagyon fájt, ha hozzáért a melltartó. A gyulladás elmúlt, most olyan, mintha 2 picike, fehér csomó lenne benne és még mindig fáj. Nem vagyok várandós, nem is lehetek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jövő hét elejére bejelentkeztem dokihoz, de addig is jó lenne valamit sejteni, hogy mi is ez. Kérlek ne poénkodjátok el a választ, nagyon félek.
2009. jan. 29. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne tippelgessünk, mert anélkül, hogy megviszgálnánk, elég nehéz eldönteni, hogy mi is történt. Ráadásul rengeteg oka lehet a panaszaidnak, és ha pont egy ritka, egzotikus, de annál szomorúbb betegséggel állunk elő, akkor végig fogod izgulni a hétvégét.


Amit fenn leírsz, annak általában valami banális (hétköznapi) oka szokott lenni, még az is lehet, hogy kidörzsölte a melltartó.

2009. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, lehet nem is korfüggő, amit mondok. Nekem egy hormonális problémám van és fájt a mellbimbóm (is), az elején gyulladt is volt ettől: magas prolaktin-szint. Most már "csak" a tejem folyik, de az is kezelés alatt áll...
2009. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!