Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezhet-e hogy anyajegy van...

Létezhet-e hogy anyajegy van a belsö ajkam (pontosiva:labium minus) belső felszinén?

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele de a sokat látott nögyógyászom kinevetett mikor meg kérdezte mi az és azt mondtam, hogy anyajegy. Eddig ugyanis annak gondoltam. Sötét barna,nem emelkedik ki a környezetéböl,szabályos kör alakú,nem fáj,nem viszket,kb.14 évesen vettem észre hogy ott van és 10 év alatt semmit sem változot.Gyanakodnom kellene valamilyen körmegelözö állapotra???Másnak is van ilyen??köszönöm
2009. jan. 29. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A nögyogyászod nevetett ki ? Neki tudni kéne esetleg ! Ja és te honnan gondolod hogy anyjegy ? Amugy kinevetés után nem mondta, hogy ö hogy látja ? Illene tudni / börgy-bol is vizsgázott anno / láthatatlanba senki nem fog erre válaszolni, valami közelebbit ha tudsz ird meg privibe, Bör klinkán dolgozom, bár azt hozzáteszem általában nem változó anyjegyekkel nincs probléma, föleg ha nem kiemelkedettek, meg nem egyenetlen a pigmentje !
2009. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen, nekem sem okoz semmit. engem is érdekelne, h mi az?!
2009. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, 20 évig nem volt vele semmilyen problémám. Aztán elkezdett nagyobbodni, és a felszíne megváltozott, érdessé vált. Kiderült, hogy melanoma lett belőle (a bőrrák egyik formája). 5 éve megműtöttek, eltávolították, azóta semmi gondom. Nem akarlak, megijeszteni, amíg nem észlelsz rajta semmi változást, addig nincs baj, de figyelj oda rá, esetleg a saját megnyugtatásod érdekében elmehetsz bőrgyógyászhoz. Ja és a helyedben én biztos lecserélném a nőgyógyászom.
2009. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is egészségügyben dolgozom, anno börgyógy.ból tanultak alapján az anyajegy leirásából kövtkeztettem arra hogy mi lehet az ott,megfogadom tanácsotokat és felkeresek egy börgyógyászt biztos ami biztos alapon.
2009. jan. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!