Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A belső combomon van egy...

A belső combomon van egy anyajegy szerü barna kis folt, de a közepe fekete, mi lehet az?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűle anyajegy, de célszerű lenne felkeresni egy bőrgyógyászt. Nekem sok anyajegyem van, minden évben megvizsgáltatom őket, ez körülbelül negyed órát vesz igénybe.
2008. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de eddig nem volt ott.és pici
2008. szept. 4. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet anyajegy, hogy csak most jött ki. De ha nem az, akkor is bőrgyógyászhoz kell menni vele minél előbb.
2008. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha eddig nem volt ott, és ráadásul nem is egyenletes színű, akkor mihamarabb menj el egy bőrgyógyászhoz, mert nem akarlak ijesztgetni, de akár bőrrák is lehet.
2008. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem is pont ilyen volt csak a combomon (elöl) a térdem felett. Közép barna színű volt az anyajegy aztán észrevettem benne egy pici fekete pontot. Aztán szépen lassan egyre nagyobb lett az a fekete pont. Elmentem a bőrgyógyászatra. Megnézték a kórházban is szakrendelésen. A főorvosnő azt mondta, hogy nem melanoma (bőrrák) de az a biztos ha inkább eltávolítjuk. Megoperáltak! (van helyette egy 5 cm-es vágásom) A szövettan eredméyme pedig a következő lett: több festékanyag került az anyajegybe az színezte feketére. De én nyugodtabb vagyok így, hogy nincs rajtam!!

Ajánlom neked is, hogy minél hamarabb nézesd meg!! Minden betegséget könnyebb kezelni még az elején!

2008. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!