Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Évekkel ezelőtt, amikor...

Kovács Pál kérdése:

Évekkel ezelőtt, amikor mondjuk úgy felfedeztem önmagam, a fitymám belső felületén egy sötét, majdnem hogy szürkének mondanám, foltot vettem észre. Az egy anyajegy ott "lenn"?

Figyelt kérdés
Először megijedtem, azt hittem valamiféle gombás fertőzés, viszont semmilyen tünete nem volt, hogy az lenne (nem viszketett soha, nem égett, nem volt zavaros a vizeletem). Rendszeresen kenegettem canesten krémmel, de nem múlt el. Egy orvos ismerősöm szerint csak egy anyajegy, de mivel nem volt bőrgyógyász, ez a válasz nem nyugtatott meg teljesen, meg nem is nagyon úgy néz ki, mint egy szokványos anyajegy. Van valakinek valami elképzelése, hogy mi lehet az?
2009. jan. 21. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta ott van, nincs gócra jellemző tokos gyökere, akkor anyajegy. Nekem is van egy kicsi figymán belül. Az anyajegy szine nemfeltétlenül barna...szurkesbarnátol a feketéig terjed általában. A helyedben megnézetném bőrgyógyásszal, mert ha anyajegy is akkoris zavarhat a sex közben, ha megsérül aktus közben elrákosodhat.Nézesd meg...
2009. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!