Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy furcsa, de ettől...

Tudom, hogy furcsa, de ettől is késhet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség, de...

Szóval, van egy "kiszemeltem" és mostanában mindig poénkodunk azzal a barátnőimmel, hogy titokban lefeküdtem vele, meg már házasok vagyunk meg ilyenek :D Meg párszor, amikor valami bő felső volt rajtam, azzal hülyéskedtünk, hogy már terhes is vagyok tőle. Persze a valóságban semmi sem történt, ez csak álmodozás... Viszont már 3-4 napja késik a menzeszem, pedig ennyit nem szokott... Lehet, hogy a hülye gondolataim befolyásolják?


2011. jan. 10. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hinném
2011. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
egy gondolattól nem lehet teherbe esni, ugye ezt te sem gondoltad komolyan!
2011. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem azt írta, hogy teherbe esett...ne nézd már ennyire hülyének.

Csupán arra kíváncsi, hogy beleélhette-e magát annyira a dologba, hogy az agya esetleg el is hiszi, hogy tényleg terhes.

Egyébként szerintem nem.

2011. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen, késhet. Nyilván nem azért, mert terhes vagy, hanem csak mert a tested egy összefüggő rendszer és igenis a gondolataid is kihatnak a menstruációdra. Sőt mindenre. Elképesztő dolgokra képes az ember agya :)
2011. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert már hallottam olyanról, hogy ha izgul valaki, hogy terhes-e, akkor késik.
2011. jan. 10. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen hülye barmok miatt imádok ide járni!!
2011. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Imádom, amikor kioktatnak, mert annyira nagyon okosnak érzik magukat...

Nem vagyok teljesen hülye... Közben máshol is utána néztem, és megtudtam, hogy a gondolatok nagyon könnyen befolyásolják az ilyesmit, szóval ennyi... Köszönöm azt a kevés értelmes választ :)

2011. jan. 12. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!