Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Végbélrepedés?

Mi lehet ez? Végbélrepedés?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hete székletürítés közben olyan mintha egy mogyorószem (bocsánat a megfogalmazásért) végig karcolná a végbelemet de érzem hogy a végbelem majdnem külső részét. Vérezni nem vérzik, de a székletem nagyon kemény.
2011. jan. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyér lehet. De azért nem vérzik, mert még nem fakadt ki. De a legjobb ha megmutatod orvosnak.
2011. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam először végbélrepedésre mert hát megtapintottam és olyan mintha ott egy kis szakadás lenne. De azért köszönöm a választ!
2011. jan. 10. 16:32
 3/3 tetris ***** válasza:

Vszeg kevés folyadékot veszel magadhoz, ezért kemény a kaksi. Több rostos eledelt kellene fogyasztani. Ha idejében odafigyelsz ezekre, akkor magától is elmúlik. Ha nem, akkor vény nélkül kapható Reparon kúp, és kenőcs, ezek segíthetnek.

Ha ez se segít, akkor doki...

2011. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!