Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anális fisszurara-vegbélrepede...

Anális fisszurara-vegbélrepedes gyógymod hazilag?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hámosító kenőcs használata, pl. Neogranormon vagy babakenőcs és esténként egy evőkanál paraffinolaj a széklet lágyítására, valamint intimtorna végbélizmok ellazítására. Ha súlyos a helyzet és ezektől nem javul, proktológus ad rá speciális kúpot.
2011. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcs.
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vik7 válasza:
Tudom hogy már régi a kérdés, de én 2 hónapi szenvedés után tudom a tapasztalataim megosztani azokkal akiknek hasonló problémájuk akadt. Végbélrepedésem egy hosszadalmas antibiotikum szedés után alakult ki, egy mókuskerékbe kerülve, a wc-re járás maga a pokol lett számomra isszonyatosan fájt csípett ülni sem tudtam hiába tisztogattam kenegettem csak nem múlt el, már bal oldalam is sokszor fájt gondolom a belekben feltorlódott széklet miatt, ezért rászántam magam a sebészetre ahol műtéttel ijesztgetett a doktor úr, továbbküldött Proctológiára ahol írtak egy krémet, azt mondták ha 3 hét múlva nem javul műtét. Pár kenés után éreztem megszünnek a szenvedéseim még mindig kellemetlen és ott van ,de gyógyul érezhetőleg és se fájdalmam se csípő érzésem nincs. A krém neve Ialuset Plus Ez egy Hialuronsavas ezüst szulfadizin ami fertőzött bakteriális sebek kezelésére való, ráadásul recept nélkül kapható 2100.-ft körül van igaz de nagyon jó. Érdemes kipróbálni mert a kamillás ülőfürdő önnmagában nem ért semmit sőt az a kúp meg iszonyatos volt amit a sebészeten írtak. Remélem segíthettem sokaknak akik ezzel a problémával küzdenek.
2013. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!