Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol tudok venni tampon felhely...

Hol tudok venni tampon felhelyezését segítő zselét?

Figyelt kérdés

Régen volt ilyen az OB-nak, de azt hiszem kapni nem lehetett, csak igényelni lehetett mintát... azt sajnos lekéstem.


Kérdeztük patikában, de nem tudnak ilyesmiről, nincs náluk.


DMben pl lehet ilyet kapni? És mi a neve, milyen márka, hogy keressem?


Vagy mit tudtuk ajánlani? Sokszor eléggé nehéz a felhelyezés, pedig nagyon megvan és kell is az az erősségű tampon, csak ha abban a pillanatban éppen nem jön annyira, akkor nehezen megy fel.

Na remélem értitek :)))


Köszönöm.


2009. jan. 30. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem menj fel a OB oldalára, s ott kérdezd meg.


Csak lazíts, lazíts, lazíts! Mást nem tudok mondani! :(

2009. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ennél lazább lennék, már szétesnék :DD de köszi, lehet megkérdezem őket a weboldalukon, ez egy jó ötlet.
2009. jan. 30. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is használok a tamponra zselét vagyis sikosítót mert az is jó rá.kapható dm-ben rossmannban 1400ft körül van,de ez tényleg jó, amikor akciós akkor 990Ft.én csak ajánlani tudom, próbáld ki nekem segített.itt az oldal: K-Y Jelly sikosító a neve, én a simát vettem a kis tubusosat


[link]

2009. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem anyukám venné meg.... khm. Nem lesz gáz neki ezt mondani, hogy síkosító kell ? :)
2009. jan. 30. 17:53
 5/10 A kérdező kommentje:
De hülyeséget kérdeztem... végül is elmondom mire kell, na mindegy. Köszi, ki fogom próbálni :)
2009. jan. 30. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ott van az oldalon, hogy ez a sikosító jó hüvelyszárazság ellen is,segít a tampon felhelyezésében.ha nem hiszi hogy mire kell,akkor mutasd meg neki az oldalt (2.voltam)
2009. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.


Közben már mondtam neki, és csak annyi volt, hogy mosolyogtunk, hogy mit kell majd venni :) meglepően jól fogadta, pedig ilyenkor általában azt mondja ez hülyeség, nem való neked stb.

De elmagyaráztam, hogy ezt mások is erre használják stb.

Tehát minden oké lesz, csak épp megvan és ilyenkor hülye vagyok, bocsi :D


Köszönöm a válaszokat.

2009. jan. 30. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
a nyál is síkosít és pénzbe se kerül
2009. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok megint: utána néztem és a rossmannban most akcios a sikosító február 1ig, szóval holnap vegyétek meg, nézd csak: [link]
2009. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves, aranyos vagy, hogy megnézted nekem köszönöm szépen ;) Holnap sietek is megveszem még akciósan.


Olyan jó, hogy vannak ilyen rendes emberek is :) és ezen az oldalon mindig sokan segítenek. Köszi tényleg Jó hétvégét!

2009. jan. 30. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!