Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináltál azon a napon...

Mit csináltál azon a napon amikor először megjött? Mit éreztél? Hol voltál éppen amikor megjött?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

épp otthon voltam, délután történt, nem szóltam róla senkinek, csak a következő menstruációmnál, hogy megjött.

wc-papírt tettem be, meg zsebkendőt. :D

karácsony másnapján történt.

már 19 éve történt.

2011. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ja, és semmit nem éreztem, nem volt fájdalmas egyáltalán, és még azt követően sem úgy másfél évig. utána viszont rendesen görcsöltem csaknem mindegyiknél.

csak a wc-n vettem észre, hogy hoppá, véres a bugyim.

2011. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem elég ijesztő volt, épp történelem órán ültem és valami furát éreztem magamon de nem is gondoltam arra hogy megjött,/13voltam/ utnána kimentem wc-re és valahogy azon gondolkoztam, hogy mikor fog megjönni (de ez teljesen független gondolat volt szóval nem azért mert furát éreztem töri órán) és akkor vettem észre ott a wc-ben
2011. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Épp wc-n voltam és nagyon megörültem, mert a velem egy korban lévôknek már megvolt. 14 éves voltam.


28L

2011. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egy reggel úgy ébredtem,hogy minden,a párna,a paplan,a lepedő, a pizsamám,a fal, és saját magam is valami barna kulimájsszal van bekenve.Kétségbeesve szóltam Anyámnak, hogy baj van,lehet,hogy álmomban összekakáltam mindent.Megnézte,és azt mondta,hogy ez nem az,hanem vér.
2011. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

amúgy ne arra számíts, hogy majd rögtön rendszeres lesz.

nekem a következő 5 hónappal később jött meg, és után sem volt még minden hónapban.

de 9-10 hónappal az első után, már teljesen rendszeres volt.

az összes barátnőmnél így volt, hogy a 2. nem jött meg rá egy hónapra, csak hónapokkal később.

2011. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jan. 12. 18:41
 8/17 anonim válasza:

Én pontosan emlékszem. Akkoriban már kezdtem aggódni, hogy valami bajom van, mert már mindenkinek megjött a barátnőim közül. 13 éves voltam, nagyon vártam, mert tudtam, hogyha nem jön meg, lehet nem lehet sosem gyerekem.

Aztán egy szombaton történt, dél körül, pisilnem kellett, és megláttam, hogy pecsétes vagyok. Elkezdett remegni a kezem, ás úgy szégyelltem magam. Állandóan arra gondoltam, hogy minden nőnek eljön ez havonta, és ezzel próbáltam vigasztalni magam. Hívtam anyukámat, és megnyugodtam.

2011. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Otthon voltam.11 éves voltam akkor.

Nem szóltam senkinek,mert szégyelltem.Senki se vette észre,azt se tudtam mi bajom van.Suli helyett elmentem az orvoshoz,hogy vérzek és meg fogok halni,mert el fogok vérezni.És ő magyarázta el,hogy semmi baj.Adott betétet is.

Anyukámnak csak 14 évesen mondtam el,de akkor már nem laktunk együtt egy ideje.

2011. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Épp nyaraltunk, megérkeztünk a szállásra. 13 és fél voltam, arra emlékszem, hogy amikor sétálni mentünk, nagyon fájt a hátam, úgy, hogy menni nem bírtam... utána lefeküdtem, de csak ficeregtem, annyira fájt a derekam/hátam/hasam. Éjszaka sem aludtam semmit, aztán reggel vettem észre, hogy mi történt. Összevissza remegtem én is, nem akartam elhinni, hogy ez igaz, szörnyen el voltam kenődve, mert nagyon nem vártam. Szóltam anyának, aki rátett egy lapáttal, hogy elkezdett örvendezni.. :) Ráadásul pont másnap mentünk strandra. Szóval csupa rossz élmény. :) 18L
2011. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!