Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem kezeltetem a hüvelygomb...

Ha nem kezeltetem a hüvelygombát, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Nem merem megmondani anyunak, hogy viszek ott lent. Mi ilyenekről nem szoktunk beszélni. :(:(


13L


2011. jan. 17. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha végképp nem mered elmondani akkor menj el egyedül az orvoshoz(gyermeknőgyógyász) és ő ad gyógyszert

ha viszont nem kezelteted akkor nagyon durva tüneteid lesznek, ezt nem szabad hagyni

hidd el annyira fog viszketni hogy fogsz szólni anyukádnak

ha Pesti vagy tudok egy jó gyereknőgyógyászt

2011. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tönkrevágja a hüvelyflórát. Jobban elterjed. Meddő leszel.

Valakit keress, akinek el mered mondani, mert ez nem vicc.

2011. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Akkor muszály lesz elmondanom!! :(

A meddő ugye azt jelenti, hogy nem lehet gyerekem?! :(

2011. jan. 17. 18:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, és igen, Pesti vagyok, de nem hiszem, hogy egyedül el fogok menni. Elmondom anyukámnak. Azért köszönöm.
2011. jan. 17. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Istenem bárcsak én is ilyen felvilágosult lettem volna 13 évesen, hogy tudtam volna, hogy ha viszket akkor gomba. Nem mintha lett volna, vagy legalább is gondolom, hogy nem mert én ilyen fialaton egyszer nem voltam dokinál. Mi sem beszéltünk soha semmi ilyenről, én amikor megjött 11 évesen nem tudtam mi az, minden hónapban elvoltam úgy hogy tiszta cucc volt a bugyim, mígnem egyszer unokatesóméknál aludtam és az anyukája felvilágosított. Azóta sem beszélünk anyával semmi ilyenről, amit nagyon sajnálok...
2011. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 17. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha viszket a puncid, az sosem jelent jót. Elég nagy baj, hogy egy lány ilyenekről nem beszél az Anyukájával! Neki az a dolga, hogy mindent megbeszéljen Veled, főleg ilyen intim dolgokat. Szólj Neki, és menjetek orvoshoz!
2011. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! De hogy mondjam meg neki?! :(
2011. jan. 18. 19:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! A tegnapi 07:26-os vagyok. Mondd nyugodtan: "Anya, valami nincs rendben a puncimmal, mert viszket. Jó lenne, ha elmennénk orvoshoz." Ilyen egyszerű.
2011. jan. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jan. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!