Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketés, de nincs folyás....

Viszketés, de nincs folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2 napja viszket a hüvelyem és környéke. Nincs folyásom meg semmi.

Úgy tudom, hogy a hüvelygomba nemi úton terjed. De 2 hónapja voltam utoljára együtt fiúval.

Nem tudom mi lehet ez.

Szerintetek?


2011. jan. 17. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

bárhol el lehet kapni, szűzen is nemszűzen is

keresd fel a nőgyógyászod

2011. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár gomba is lehet.Nem feltétlen terjed nemi uton,elég ha valaki olyan használta a törcsid akinek szintén van vagy elég ha van mondjuk lábgombád és avval a törcsivel megtörölted a lábad majd lent is,sok oka lehet amúgy a túltisztálkodástol is viszkedhet és a suliban,melóhelyen is el lehet kapni sokmindent nem kel h ráülj a wc-re,elég ha becsuktad a wc ajtót magad után és azt megfokta olyan aki elötted volt wc-n és beteg szóval sok oka lehet.Annyit tehetsz h külsőleg kanesten krémmel bekened párszor,mert bajod nem lesz tőle viszont ha gomba akkor arra jó.
2011. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bajod tényleg nem lesz a canestentől, csak ha nem gomba, legközelebb viszont az lesz, legközelebb nem használ


az ilyen fertőzés nem mindig jár folyással

doki

2011. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!