Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nől a mellem!?

Miért nem nől a mellem!?

Figyelt kérdés
17 éves leszek idén,és nincs mellem.Pár éve kicsit a bimbóudvar megemelkedett,meg egy nagyon pici "dombocska" is van,és azóta semmi.Egyszerűen nincs,és kész.Nőgyógyászati hormonvizsgálatra is el akartam menni emiatt,de az asszisztens nő aztmondta hogy emiatt nem szoktak végezni(bár én úgytudtam hogy igen,de mindegy).Nagyon zavar a dolog.Műtétet meg csak később lehet...Teljesen el vagyok keseredve...Mi lehet még tenni?Amúgy teljesen érettvagyok ezt leszámítva.
2009. febr. 2. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen - de menjél csak el nyugodtan vizsgálatra, és ne hagyd magad.
2009. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem végeznek kis mell miatt hormonvizsgálatot, mivel ha menstruálsz és amúgy minden oké, akkor ez genetika lesz, nem hormonzavar. Ha minden kismellű (amúgy rendben lévő) nő hormonvizsgálatra rohanna emiatt, mi lenne a valóban fontos és egészségügyileg is hasznos hormonvizsgálatokkal? Mondjuk pl a babára hiába várók esetében...

Örökölted valamelyik felmenődtől a melleid formáját. Ha nagyon zavar, később megcsináltathatod- nem jövök most a fogadd el önmagad című egyébként nagy igazsággal-addig push up melltartó...


Remélem azért, a Nagy Ő imádni fogja a kis cicijeidet- és ezek után Te is.

2009. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nagyon tehetsz semmit, én is ebben a cipőben járok. Nekem is kicsi, így marad a szivacsos melltartó, és egy olyan pasi, aki nem a melledért szeret beléd. Bár persze ez sok pasinak fontos, de akad kivétel.
2009. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yuda ***** válasza:
100%
Szia! Én olyan pasi vagyok épp,akinek alapvetően a belső értékek a meghatározóak egy kapcsolatban,és nem az kinek mekkora melle van-és tudom biztosan,vagyunk így még páran.Ha egyébként kedves vagy,megértő,értelmes,szellemes ...stb-szóval nem vagy híján a pozitív tulajdonságoknak,akkor nem lesz semmi gondod ezen a téren.
2009. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Növekszik, vagy nő.

Semmiképp sem nől.

2009. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!