Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötétbarna folyás? 13/l

Sötétbarna folyás? 13/l

Figyelt kérdés

2 napja sötétbarna váladék jön a hüvelyemből. Ha nagyon nagyon megnézem egy kicsit vöröses. Még nem menstruálok. Legtöbbször akkor jön ha hapcizok vagy megeröltetem magam.


Mit jelenthet ez?


2011. júl. 23. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én gondolom,hogy hamarosan menstruálni fogsz!
2011. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen,jön a mikulás (: ez természetes,nekem is így kezdődött. Szerintem rakj betétet vagy ha még kényelmetlennek érzed is éjszakára mindenképpen.
2011. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
de menstruálsz barna=alvadt vér... beszélj anyukáddal, vegyetek tisztasági betétet és egészségügyi betétet neked
2011. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de nagyon nagyon sotet, kozel a feketehez
2011. júl. 23. 12:44
 5/12 anonim ***** válasza:

nyugi, az csak alvadt vér, semmi okod pánikra...azért fekete, mert viszonylag kis mennyiség és szépen megalvadt, viszont még nem nagyon van természetes hüvelyi folyásod, és így nincs ami hamar kivigye belőled és ezért is olyan sötét, mert nincs a normál folyásod, hogy keveredjen vele ;)


vegyetek tisztasági betétet, mert nehezen jön ki a folt a bugyidból és egészségügyi betétet, hogy legyen mit használni, ha megindul a nagyobb vérzés (ami nem is biztos, hogy mostanában lesz)


[link]


beszélj anyukáddal!

2011. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de van normal feher folyasom mar tobb eve
2011. júl. 23. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:

lehet, de nem olyan mennyiség, hogy az alvadt vért "felhígítsa"


nyugodj szépen meg, tényleg nincs bajod...beszélj anyukáddal és ha extra megnyugtatást szeretnél, akkor beszélj a háziorvosoddal is :)

2011. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
na most amr kezd pirosra valtani :D koszi a valaszakat
2011. júl. 23. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez már menstruáció.
2011. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jaj nem tudom hogy mondjam el anyanak:(:(( nem merem
2011. júl. 24. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!