Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

3 hónapja szültem és elrepedt a méhnyakam. Az orvos ellátta és mára azt mondja, hogy tökéletesen gyógyult. Mégis váladék folyik belőlem, illetve közösülés után enyhén vérzek. Meddig tarthat ez még?

2009. febr. 3. 09:01  Privát üzenet  

A válaszok

Beszélj az orvssal aki kezelt...

Mond el neki ugyan ezt.Erre ö tud neked válaszolni..

Ha teljesen gyógyult akkor nem lenne szabad vérezzen szerintem..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. febr. 3. 10:38 Privát üzenet
Szerintem menj el másik orvoshoz is megnézetni, és a sexet egy időre mellőzzétek. Ha vérzik, az semmiképpen nem jó,ha mindig felsértitek, nem tud begyógyulni. A váladék gondolom vízszerű, és egyhén sárgás, ugye? Hogy meddig tart, erről fogalmam sincs, de én mindenképpen elmennék másik dokihoz, ha gyógyult lenne, nem vérezne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2009. febr. 3. 10:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Probléma odalenn, hüvelygyulladás. Nem használ a krém, amit az orvos adott?!
A Gardnerella vaginalis kezelésére milyen gyógyszert ír ki az orvos?
Myoma műtétem lesz, több orvosnál jártam már de egyik sem mond árat a műtétre, "majd megbeszéljük"ennyit mondanak, ha magán orvos végzi mi az a minimum ill. maximum összeg amit "elvárnak"?
Mit tegyek, az állandó hőhullámok ellen, ami már tönkreteszi az életemet? Sem orvos, sem természetgyógyász, sem orvosság nem használ. KÖSZI
Mi okozhatja ezt a barnás nyálkahártya leválást? Novemberben voltam rákszűrésen, tökéletesen rendben talált az orvos. Ez most mi lehet?
Amikor nem merev állapotban van akkor tökéletesen hátra tudom huzni a fitymam, de ha már áll, akkor csak a felélig. Legyen belőle orvos? Fitymaszűkületről van szó?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!