Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mit tegyek, ha megy a hasam, amikor megvan a mensim?

Értem én, hogy a hasi vérbőség miatt van így. De kissé kellemetlen amikor meló közben fél óránként rohangálok a wc-re. Már próbáltam, hogy nem eszek olyan ételt, ami akár csak egy kicsit is hashajtó hatású lehet, de nem ért semmit. Azt meg nem akarom, hogy minden hónapban gyógyszerekkel tömjem magam. Valami ötlet?

2009. febr. 3. 11:02  Privát üzenet  

A válaszok
A fekete csoki megfogja- nálam, legalább is.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2009. febr. 3. 11:08 Privát üzenet
Én szintén a fekete csokit ajánlanám, de ha van türelmed, akkor a ajánlom, hogy keverd ki a kólából a bubikat és fogyaszd buborékmentesen, az is használ. És még a széntabletta sem ártalmas.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2009. febr. 3. 11:11 Privát üzenet
A LIDL-ben kapható J.D.GROSS étcsokoládé 70%-75%-os kakaóval.Nekem ez használ és gyümölcsben a banán.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2009. febr. 3. 11:14 Privát üzenet

Fketekáve égy kiskanállal.a port lenyeled igya´l rá folyadékot nem lessz annyira rossz.

Nálam ez válik be.

-Széntbletta.

-Van a normaflore is de nekem nem ér semmit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2009. febr. 3. 11:55 Privát üzenet
első vagyok. érdekes, a kávé engem inkább tovább hajt...:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2009. febr. 3. 11:56 Privát üzenet

Az örölt kávé meghajt??Még nem hallottam..

De hát kinek hogyan reagál a szervezete..

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2009. febr. 3. 17:40 Privát üzenet
Engem is hajt a kávé, menzeszkor aztán még inkább. Olyankor naponta 100x elmegyek vc-re a végén már csak inger van, mert egészen kiürülök. És fáj a lyukam (elnézést, de így van). Nekem a görcsoldó annyira levesz a székelési ingerből, hogy nem 200x, hanem CSAK 100x megyek :-D. Nem tudom, mit tehetsz ellene.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2009. febr. 3. 18:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek az normális, hogy amikor megvan, meg előtte pár nappal mindig iszonyatosan fáj a kezem?
Amikor megvan a vérzésed kimész a strandra?
Miért van az, amikor megvan a menstruáció akkor olyan csúnyának érzem magam. Meg minden rossz. Meg ingerlékenyebb vagyok. Ez másnál is így van vagy csak nálam?
Gyakran fáj/görcsöl a hasam, főleg amikor megvan. Kiprobáltam sok gyogyszert de egyik sem nagyon hat. És nem egészséges gyogyszereken élni ezeken anapokon Mit tehetnék?
Mit tegyek, hogy ne fájjon a hasam amikor megvan?
Tinikorban amikor megvan a menszeszünk közben nől a mellünk?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!