Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha megy a hasam,...

Mit tegyek, ha megy a hasam, amikor megvan a mensim?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a hasi vérbőség miatt van így. De kissé kellemetlen amikor meló közben fél óránként rohangálok a wc-re. Már próbáltam, hogy nem eszek olyan ételt, ami akár csak egy kicsit is hashajtó hatású lehet, de nem ért semmit. Azt meg nem akarom, hogy minden hónapban gyógyszerekkel tömjem magam. Valami ötlet?
2009. febr. 3. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fekete csoki megfogja- nálam, legalább is.:)
2009. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén a fekete csokit ajánlanám, de ha van türelmed, akkor a ajánlom, hogy keverd ki a kólából a bubikat és fogyaszd buborékmentesen, az is használ. És még a széntabletta sem ártalmas.
2009. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A LIDL-ben kapható J.D.GROSS étcsokoládé 70%-75%-os kakaóval.Nekem ez használ és gyümölcsben a banán.
2009. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fketekáve égy kiskanállal.a port lenyeled igya´l rá folyadékot nem lessz annyira rossz.

Nálam ez válik be.

-Széntbletta.

-Van a normaflore is de nekem nem ér semmit.

2009. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. érdekes, a kávé engem inkább tovább hajt...:)
2009. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az örölt kávé meghajt??Még nem hallottam..

De hát kinek hogyan reagál a szervezete..

2009. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is hajt a kávé, menzeszkor aztán még inkább. Olyankor naponta 100x elmegyek vc-re a végén már csak inger van, mert egészen kiürülök. És fáj a lyukam (elnézést, de így van). Nekem a görcsoldó annyira levesz a székelési ingerből, hogy nem 200x, hanem CSAK 100x megyek :-D. Nem tudom, mit tehetsz ellene.
2009. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!