Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől töredezik a hajam? És...

Mitől töredezik a hajam? És mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Amúgy a hajam hullámos és félhosszú, ez számít?
2011. jan. 20. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Balzsam, hajpakolás, ne szárítsd hajszárítóval és ne fésüld sokszor a hajad.
2011. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a hajamat anyukától örököltem.. nagyon vékonyszálú és egyátalán nem dús :D jó azért kopasz nem vagyok:D

de nekem is nagyon könnyen törik és száraz is.

nem tudom festede a hajad, de arrol nekem is le kéne szoknom:D

plussz hajvasalás, hajsütés is roncsolja, balzsamok jót tesznek neki, vagy vmilyen speckó hajkúra.

német újságban olvastam most ilyen tojás pakolást. majd egyszer kipróbálom hátha beválik:D

két tojássárgája kell, amit összekeversz mézzel ehhez adsz egy pici olívaolajat, hajtőbe kell bemasszírozni, 10.15 perc után pedig lemosod (:

2011. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furán hangzik, de nekem is ezt a fodrászom tanácsolta, bevallom, én is lestem, de kipróbáltam kb két éve, azóta nagyon minimális mértékben törik.: mosás előtt bekenem a hajam végét olívaolajjal..na nem kell, h csöpögjön belőle, csak úgy finoman, rajtahagyom kb 10 percet és utána rendesen hajat mosok, legalább két öblítéssel. A gyorsabb növés miatt meg sörélesztő tablettát szedek, na azóta szép a hajam..nem törik és gyorsan nő :)
2011. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!