Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek kiütések ellen és...

Mit tehetek kiütések ellen és egyáltalán miért jelennek meg?

Figyelt kérdés
Mikor a nemiszervemről borotválom a szőrt,másnapra mindig kiütéses lesz,pedig használtam már hozzá szappant vagy borotvahabot is..Miért van ez és mit tehetek ellene?15/N
2011. szept. 30. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

A kiütéseket fertőzés okozza. Leírom hogy csináld:


Szappant felejtsd el, vegyél jófajta borotvagélt.


Mindig zuhanyzás/fürdés után borotvált mert a vízben "megpuhul".


Ha nem borotválod szőrnövekedéssel ellentétes (visszafele) irányba, akkor alig van rá esély h begyulladjon.


Amint lehúztad csupaszra tiszta törülközővel vagy vízzel habot lemosod, és arcszesszel lekened.


A borotva tisztaságára is figyelj. Ha eldobhatós dobd el, ha cserélhető fejű 1 hónapnál tovább ne használd. Ha extra biztosra akarsz menni vegyél egy kis dobozt amibe elfér a fej, vegyél 96%-os gyógyszertári alkoholt, és abban tartsd a borotvádat. Asszem kb ennyi.

2011. szept. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bízd kozmetikusra a puncid szőrtelenítését.
2011. okt. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tippeket.

Első:..de ha nem szőr növekedésének ellentétes irányban csinálom,akkor nem lesz teljesen csupasz...borotvagél már használtam..:/ arcszeszt utána még nem,viszont mindig csak fürdés/zuhanyzás után!remélem most így jó/jobb lesz..

2011. okt. 1. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

"de ha nem szőr növekedésének ellentétes irányban csinálom,akkor nem lesz teljesen csupasz"


Ha jó minőségű (éles) a borotvád, le kell vinnie simára az első húzásra. Nekem is leszokta, nem borotválom visszafele.

2011. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah és azóta nincsenek kiütések nekem.
2011. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:)
2011. okt. 2. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!